אאא

האופניים החשמליים שוב גורמים לפציעות קשות: ילד כבן 10 שרכב על אופניים חשמליים ברחוב רשב"י במודיעין עילית החליק ונחבל בראשו ובפלג גופו העליון. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף מודיעין עילית העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ומצבו מוגדר בינוני.

הלילה (א'), נער כבן 15 שרכב על אופניו בסמוך ליישוב אביאל נפגע הבאורח קשה מפגיעת רכב ופונה במסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהוא מחוסר הכרה ומונשם. בשעה 01:40 התקבל דיווח במד"א על נער כבן 15, רוכב אופניים, שנפגע מרכב בכביש 653 סמוך ליישוב אביאל לכיוון גבעת עדה.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לנער טיפול רפואי ופינו אותו מהמקום לחבירה עם מסוק מד"א שפינה אותו לבית החולים רמב"ם עם חבלת ראש מורדם ומונשם.

חובש בכיר במד"א רוני דרורי ופאראמדיקית מד"א טל מגר סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו בשולי הכביש נער כבן 15 שוכב כשהוא מחוסר הכרה ובשדה הסמוך לכביש ראינו את האופניים עליהם הוא רכב. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הנשמה ובמקביל ביקשנו ממוקד מד"א להזניק את מסוק מד"א כדי לפנות אותו לרמב"ם, לאחר שייצבנו את מצבו העברנו אותו למנחת כשמצבו מוגדר קשה ויצב מחוסר הכרה ומונשם, עם פגיעות בראש ובגב".