אאא

מכונות הכביסה של חברת 'אלקטרולוקס' נחשבים למילה האחרונה בתחום, משפחות רבות בכל רחבי הארץ שהתוודעו למוצר, פונות לחנויות ומבקשות דווקא את מכונות הכביסה של 'אלקטרולוקס' בהמלצות החמות של אלו שהתנסו במכונות הכביסה המתוחכמות, גורמות לביקוש רב, גם בעלי החנויות ממליצים עליו במיוחד.

משפחות רבות ממהרות לרכוש את המוצר מחשש כי הביקוש הרב יביא לכך שהמלאים יאזלו ולא יהיה ניתן להשיגו עד לייבוא הבא.

היתרונות במכונות הכביסה של 'אלקטרולוקס' הם רבות: טכנולוגיית תוף משי השומר על הבגדים. טכנולוגיית צריכת אנרגיה נמוכה. fuzzy logic – טכנולוגיה המתאימה את עצמה לבגדים המונחים בתוף. בקרת הורים – למניעת הפעלה מסוכנת על ידי ילדים. TIME MANAGER - שליטה מלאה בזמן הכביסה למגוון סוגי התכניות. פתח הטענה ענק לנוחות מירבית  במגוון דגמים וגדלים מ-5.5   ק"ג ועד לדגם הענק של - 10 ק"ג המתאים במיוחד למשפחות ברוכות ילדים ובדירוג אנרגטי A המלמד על חיסכון משמעותי בצריכת החשמל.

'אלקטרולוקס', שם שמלווה כמעט כל בית במכשירי איכות ובמקצוענות מובילה, מציעה גם לכם להנות ממכונות הכביסה החדשניות והאיכותיות של החברה. מותג 'אלקטרולוקס' הינו מותג וותיק ומוביל בתחום מוצרי החשמל ומכונות הכביסה בפרט בארץ ובעולם. מוצריו מצטיינים בנוחות שימוש מקסימאלית, חסכון גדול של חשמל, אמינות גבוהה ובנוחות להפעלה פשוטה וקלה.

את המכונות הכביסה המצוינות והאיכותיות של חברת 'אלקטרולוקס' ניתן להשיג בחנויות החשמל המובחרות.