אאא

כמה ימים לאחר שהעובדת החרדית שירה רבן עזבה את מעון ראש הממשלה על רקע טענות להתעמרות מצד שרה נתניהו, נשלח מנכ"ל דואר ישראל דני גולדשטיין על ידי מקורבי משפחת נתניהו להציע לה עבודה, מה שאמור לבסס את טענותיה כי בבית ראש הממשלה הבינו שיש לה כנגדם חומר לתביעה.

ב-ynet פורסם הבוקר (ו') צילום מסך של מסרון ששלח גולדשטיין לרבן, שבו נכתב: "שירה שלום, מחר ייצרו איתך קשר. דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל". יום למחרת התקשרה לרבן ראש לשכתו של גולדשטיין שהציעה לה עבודה כאשנבאית באחד מסניפי הדואר בירושלים. בסופו של דבר דחתה רבן את ההצעה, עקב השכר הנמוך שהוצע לה ובשל העובדה שהובטח לה להיות עובדת מדינה.

בתביעה שהגישה רבן לבית הדין האזורי לעבודה נכתב כי רבקה פאלוך, יועצת ראש הממשלה לענייני חרדים וכנסת ומקורבת של שרה נתניהו, פנתה לרבן והבטיחה לה כי ייצרו איתה קשר כדי לסדר לה משרה כעובדת מדינה. בין היתר קיבלה רבן גם פנייה מלשכת שר בממשלה. על פי הטענות בכתב התביעה הפעילה פאלוך לחץ מרומז על רבן כשניסתה לברר לאיזו קהילה הם משתייכים ומי הרב שלהם.

פרקליטה של רבן, עו"ד אורן גרוס, אמר: "יש בידינו ראיות נוספות שממוטטות את כל השקרים של משפחת נתניהו. מדוע הם טרחו לשלוח אליה את מנכ"ל דואר ישראל בכבודו ובעצמו שיציע לה ג'וב בתמורה לשתיקה? על ראש הגנב בוער הכובע".

מדואר ישראל נמסר בתגובה: "הליך מיון וקליטת עובדים בדואר ישראל מתבצע אך ורק באמצעות מחלקת משאבי אנוש, בהתאם לצורכי החברה. הנ"ל מעולם לא הועסקה בחברתנו".