אאא

נערה חרדית נהרגה היום (שני) מפגיעת רכבת חולפת, סמוך לתחנת הרכבת בכפר חב"ד. מותה של בת ה-19 נקבע במקום, ותנועת הרכבות הופסקה בשני הכיוונים.

נוסע חרדי שהיה על הרכבת, שנסעה מתל אביב לבית שמש ודרסה את האישה למוות, מתאר ל"כיכר השבת": "שמענו מתוך הרכבת רעש מוזר. הרכבת לא עצרה מיד, אלא אחרי שהפקחים ברכבת דיווחו בקשר לקטר".

מדובר במשפחה שידעה מספר אסונות קשים בשנים האחרונות. לפני כעשור נפטרה אמה לאחר שנות ייסורים מהמחלה הקשה. ושלוש שנים לאחר מכן נהרגו אחותה סבה ודודתה בתאונת דרכים מחרידה.

כמו כן, הנערה החרדית ההרוגה היתה אמורה ליטול חלק בעוד כחודשיים בחתונת אחד מאחיה, שכעת צפויה כמובן להידחות.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

ממד"א נמסר: "בשעה 14:01 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על אישה שנפגעה מרכבת בתחנת הרכבת בכפר חב"ד. פאראמדיקים של מד"א מדווחים על אישה ללא סימני חיים וקובעים את מותה".

בהודעת רכבת ישראל נכתב תחילה כי "הולך רגל אשר כנראה פרץ לשטח המסילה במפגש כפר חב"ד, נפגע ככל הנראה מרכבת חולפת. צוותי חירום של רכבת ישראל, משטרה ומד"א הוזעקו למקום. בשל האירוע, רכבות בקו נתניה - ראשל"צ-הראשונים יסתיימו מצפון בתחנת ת"א ההגנה, ומדרום - בתחנת לוד. רכבות בקו בית שמש-הרצליה תחלנה ותסיימנה את נסיעתן בתחנת לוד. הרכבת לב"ש פועלת דרך תחנת נתב"ג. אוטובוסים הוזמנו לתחנות הרלוונטיות. ייתכנו עיכובים בכלל רשת הרכבות בארץ בעקבות האירוע".

בהמשך חזרו הרכבות באזור לפעול כתיקונם, מדוברות המשטרה (שפלה) נמסר, כי כוח משטרה במקום ונפתחה חקירה לבירור נסיבות המקרה.