הפרווה תמיד תהיה ידידתנו המועדפת בשבועות החורף הקרים. מדי שנה בשנה היא שבה אלינו בסערה יד ביד עם הרוחות השורקות המבשרות את בוא העונה החביבה עלינו בשנה.

על הנוכחות המרשימה של הפרווה אין צורך להרחיב, היא בהחלט מדברת בעד עצמה, ובעונה זו במיוחד, עת נצפות ברחובות העיר אושיות אופנה נועזות במיוחד, עטופות במעילים המורכבים מפרווה שלמה או רק בגזרת השרוולים, הצווארון ואזורים אחרים, עם שילובי צבעים, מרקמים והדפסים יצירתיים במיוחד.

מראה הפרווה יוקרתי ומרמז על המעמד הגבוה אליו משתייך הלובש אותה, עוד מימי פרעה מלך מצרים שצירף זנב אריה לחגורתו. אלפי שנים אחריו, לוחמי רומא העתיקה נהגו לעטוף את מגניהם בפרווה, ובל נשכח ממה עשוי השטריימל החסידי המלכותי. אכן, גם הוא מפרווה, כמובן.

מעבר להיותה סמל סטטוס יפהפה, הפרווה שומרת היטב על חום הגוף, וזו אחת התכונות החשובות ביותר בבחירת מעיל.

אם תשאלו אותנו, תמיד נעדיף פרווה אותנטית מעורם של שועלים וצ'ינצ'ילות על פני חיקויים למיניהם. כאלה אנחנו, תמיד רוצות את מה שידנו אינה משגת (פעילים חברתיים למען זכויות בעלי חיים, אל תמהרו לסקול אותנו באבנים בבקשה). מחירם של מעיל או אפילו רק צעיף עשויים פרווה אמיתית - מרקיע שחקים, כך שכרגע נסתפק בחיקויים בלבד. לא שזה נורא כל כך, הם נעימים לא פחות מהמקור ובמקרים רבים יהיה קשה להבדיל.

streetstyled

streetstyled

streetstyled

k_chilingarova