אאא

צמחים גדלים בתנאים משתנים ועוברים בדרך כלל תהליכי מיצוי בתוך שמן או מיצוי הידרו אלכוהולי. תהליכי המיצוי הקיימים אינם אחידים ואינם מאפשרים חזרה על אותה פעולה כיון שהם נעשים על ידי אדם.

בתחום הפרמקולוגיה ללא האפשרות לייצר מוצרים זהים בדיוק, לא ניתן להפיק תרופה מודרנית. כדי להתגבר מעט על הבעיה, הגדיר ארגון הבריאות העולמי "מונוגרף" - אוסף של חומרים פעילים בכל צמח שצריכים לנוע בטווח מסוים כדי שהצמחים ייחשבו יעילים.

בכל צמח מרפא ישנם כ- 500 חומרים פעילים. חברת ננו טבע פיתחה תהליך מיצוי צמחים טכנולוגי אחיד, המסוגל לפרק את הצמח ולהוציא ממנו את החומרים הפעילים לתוך נוזל. פעולה זו ניתנת לביצוע פעם אחר פעם ומוכיחה עצמה כאחידה, כך שתהליך המיצוי נשאר יציב מייצור לייצור.

ד''ר אור בן עוזיאל. ננו טבע. באדיבות המצלם
ד"ר אור בן עוזיאל. ננו טבע. באדיבות המצלם
הגדלה

מינון צמחי המרפא והחומרים הפעילים נמדדים, תהליכי המיצוי הטכנולוגי נרשמים, ולאחר התיעוד המלא מאתרים אנשים הסובלים מבעיה בריאותית ספציפית אשר מקבלים את צמחי המרפא הממוצים ומתבצע אחריהם מעקב ובדיקות מדדים אובייקטיבים.

לאחר קבלת תוצאות מיטיבות, החברה נכנסת לתהליכי הייצור כאשר היא מסוגלת לשחזר אחת לאחת את הפורמולות שלה בזכות היתרון הטכנולוגי בתהליך המיצוי, ושמירה על הרכב החומרים הפעילים בצמח בצורה אחידה ומיטיבה.