אאא

בלשי משטרת ישראל פשטו אמש (ב') על ביתו של החשוד כבן 27 (עין נקובא), ותפסו רכב יוקרה מסוג ג'יפ ואיתרו כלים הנדסיים יקרי ערך – שעפ"י החשד נרכשו בכספים שהוצאו תוך עושק ומרמה של הקשיש. החשוד ואשתו נעצרו עוכבו לחקירה.

ראשיתה של החקירה הסמויה לפני מספר שבועות, עם קבלת מידע במשטרה לפיו ישנו קשיש המתגורר בישוב סמוך לירושלים, ועפ"י החשד ישנו חשוד שבמשך תקופה ארוכה של מספר חודשים מקבל מהקשיש כספים רבים במרמה והונאה.

חוקרי המשטרה שפתחו בחקירה המאומצת, השתמשו באמצעים טכנולוגיים מתקדמים שסייעו להתקדמותה של החקירה הסמויה תוך שאוספים ראיות וממצאים נוספים והביאו לאיתור זהותו של החשוד כבן 27 תושב עין נקובא.

מהחקירה עולה, כי החשוד הכיר את הקשיש במהלך עבודת שיפוצים שעשה עבורו, ועפ"י החשד הבחין החשוד כי לקשיש ישנו ממון רב ובתחכום קשר אותו עמו בעסקיו.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

במשך תקופה של מספר חודשים בהם השניים 'שותפים', עפ"י החשד ניצל החשוד את גילו ומצבו של הקשיש, עשק וסחט אותו תוך 'שמוציא' ממנו בתחכום, בעורמה ובדרכים שונות סכומי כסף גדולים שהצטברו עפ"י החשד למעל 3 מיליון ₪.

עוד עלה, כי עפ"י החשד, השתמש החשוד בכסף אותו קיבל מהקשיש למטרת קניית רכב יוקרה (ג'יפ) וכלים הנדסיים שונים יקרי ערך.

כאמור, החשוד ואשתו נעצרו עוכבו לחקירה במחלק ההונאה של משטרת ישראל בחשד לעושק, מרמה וסחיטה באיומים. האישה שוחררה בסיום החקירה לביתה.

אמש, הוארך מעצרו של החשוד עד לתאריך 14.12.17 בפני בית המשפט.