אאא

בחודשים האחרונים, ניכרת עליה משמעותית בכמות הקונים החרדים, מבני ברק ומריכוזים חרדים נוספים בסביבה. 

הקניון שנהנה משילוב בין מיקום אסטרטגי ומגוון עשיר של חנויות בשלל תחומי הסטייל והאופנה, מהווה תחליף מושלם למתחמי הקניות הרבים באיזור. תחת קורת הגג של קניון האופנה TLV, שוכנים מותגי אופנה חדשים וחנויות דגל שטרם נראו בארץ, כך שהלקוחות נהנים מחוויה מעוררת חושים המשלבת בין אופנת עילית למיטב הרשתות, בין קאז'ואל להוט קוטור. 

לצד מיקומו של הקניון על נתיב תחבורה ראשי המוביל בקלות מהריכוזים החרדים באיזור, הקניון מספק אפשרות חניה חינם למשך 3 שעות ראשונות, כך שהלקוחות נהנים משעות רבות של שוטטות וקניה רגועה בקניון ללא חשש לעלויות החניה היקרות בתל אביב ומתחמי הקניות בסביבה. 

הקניון מספק מעטפת מושלמת לכל תחומי האופנה, החל מהלבשה והנעלה, דרך תכשיטים ועד חנויות איפור וטיפוח ורשתות מזון איכותיות. בין חנויות הקניון, ניתן למצוא מותגים בינלאומיים כמו זארה, H&M, אמריקן איגל, לצד מעצבים וחנויות להלבשת יוקרתית וחנויות של מותגים שטרם נראו בארץ כמו קלווין קליין,COS  וזארה הום. גם בתחום התכשיטים ניתן למצוא רשתות מכובדות כמו סברובסקי לצד חנות דגל ראשונה בארץ למותג תכשיטי היוקרה מאירה טי. כך גם תחום האיפור וטיפוח, מוצא מקום מכובד בקניון עם חנויות למותגים כמו קליניק, מאק, בובי בראון ואף חנות ראשונה ויחידה בארץ למותג האיפור האמריקאי סמאשבוקס. 

בנוסף ליתרונות הקניון, לקוחות חרדים רבים שגילו את קניון האופנה, מעדיפים לערוך את קניותיהם במקום מכיוון שחנויות האופנה סגורות בשבת ובמתחם הקניון ניתן למצוא בתי קפה ומזון מהדרין.

מהנהלת קניון האופנה גינדי TLV  נמסר כי "הקניון פותח את שעריו בפני כל הקהלים, ומספק חווית קניות מושלמת המשלבת נוחות מירבית, מגוון חנויות רחב ומותגי על יחודיים". 

קניון TLV Fashion mall , חשמונאים 96 תל אביב, חניה חינם ל3 שעות ראשונות