אאא

שישה ימים לאחר האירוע בו הושפלו שני חיילי צה"ל בנבי סלאח על ידי שתי אחיות ואמם ממשפחת תמימי, מתייחס המ"פ שהושפל ואמר כי אינו מתרגש וממשיך לעבוד.

בציטוט של המ"פ שפורסם בגלי צה"ל הוא אומר: "מרגיש מצויין, לא מתרגש מהמהומות. ממשיך לעבוד כרגיל". יצוין כי אתמול הוא השתתף באימון של גדוד 'רותם'.

יצוין כי הלילה עצרו כוחות צה"ל ומג"ב את אחותה של עאהד תמימי - שנעצרה אף היא כבר אתמול - בחשד לתקיפת קציני צה"ל באירוע שתועד וגרם לסערה. בסרטון נראים האחיות כשאחת מהן מתגרה בחיילים שעומדים במקום, מציקה להם, מנסה להרביץ להם ולבעוט בהם אך החיילים שומרים על איפוק ולא מגיבים.

 תקיפת החיילים (צילום פלסטיני)

אביהן של האחיות עאהד, באסם תמימי, טען בשיחה עם ynet כי "כוחות הכיבוש מהמשטרה ומשמר הגבול התנהגו בצורה אכזרית והשתמשו באלימות. הם ביצעו חיפושים בתוך הבית וגרמו נזקים, החרימו לנו את המחשבים והטלפונים הניידים, המצלמות וכל מכשיר אלקטרוני. הם היכו את הילדים לאחר שלקחו להם את הטלפונים הניידים בכוח".

לדבריו, "המעצר הזה בוצע אחרי הסתה בתקשורת שגרמה לעניין ציבורי בחברה הישראלית. אתמול ראיתי בתקשורת הישראלית שקראו לצאת להפגנות נגד עאהד ברחובות תל אביב, לאחר שניסו לתאר את החייל כמסכן וכקורבן למעשיה של עאהד. חשוב לי להגיד כאן שהחייל הזה נכח במתחם הבית שלנו".