אאא

יו"ר 'יחד' אלי ישי כינס ביום חמישי את תורמי המפלגה באולמי טליה באשקלון בכדי לצאת לקרב בבחירות לרשויות המקומיות. במהלך האירוע הודיע ישי: סיימנו לשלם את כל חובות המפלגה מהבחירות לכנסת. 

כשלוש שנים לאחר הבחירות לכנסת ה-20, ולאחר שהסתבך בחובות של מיליונים בשל הכישלון בבחירות והעובדה שלא עבר את אחוז החסימה, אלי ישי הכריז השבוע כי הצליח לכסות את כל החובות.

כעת ישי נערך לבחירות לרשויות המקומיות בכדי לנסות ולהכניס נציגים בערים הגדולות, כמה שיראה כקמפיין הכנה לקראת הבחירות לכנסת ה - 21. כזכור, בכנס שיזם יו"ר ש"ס השר אריה דרעי לפי כחודשיים, הוא יסמן את ישי כמטרה מרכזית בשנה הקרובה. 

הגר''מ מאזוז, שלשום
הגר"מ מאזוז, שלשום
הגדלה

במהלך הערב אמר ישי לתורמים: "מי היה מאמין שנגיע לרגע הזה כאשר עול החובות מאחורינו. לאחר הבחירות אנשים כבר הספידו את התנועה, אבל אתם האמנתם ביושרה, בדרך, באמת, ונתתם את עצמכם למענה, למרות כל מה שעבר, וב"ה היום אנחנו כבר נערכים לבחירות הבאות בייתר עוצמה וכח".

לדבריו: "אני בטוח שלא נאכזב אתכם, יחד תהיה בכנסת הבאה, הקול הישר נקי כפיים, שמקדש שם שמים, שמחויב אך ורק למען הציבור, בלי אינטרסים אישיים, ישמע בבחירות הבאות. היום יותר מתמיד אני רואה בכל מקום שאני מגיע, את האהבה, את התמיכה, את הגיבוי, את ההבנה, את הגעגוע, ואני בטוח שאנחנו נגשים להם את החלום הזה".