אאא

חברת הסייבר הקטנה סייפטי גרופ דיווחה על ריבוי הזמנות מלקוחות, לקראת סוף השנה - ומניית החברה מגיבה בעליות חדות בבורסה בת"א, עם קפיצה של 10.3% אתמול ועלייה חדה של מעל 9% היום.

לקוחות רבות של סייפטי עובדות על פי תקציבים שנתיים, הכוללים גם תקצוב הגנה מפני התקפות סייבר. לקראת סוף שנת 2017 ניצלו הלקוחות סכומים שנותרו על מנת להשלים את התקצוב המוקדש לסייבר.

בין ההזמנות שעליהם דיווחה החברה בניהולו של שחר דניאל נמצאים משרד ממשלתי גדול בפיליפינים וחברה פליפינית העוסקת במימון, שרכשו דרך החברה הבת סייפטי דטה את מוצרי ה-Secure Data Exchange - SDE וה- - Secure Data Access SDA, בהיקף של 230 אלף שקל. מדובר בפתרונות המיועדים לאבטחת התקשורת הפנים ארגונית, שיתוף והעברת המידע בין מחלקות בתוך הארגון, וכן לאבטחת כלל תנועת העברת ושיתוף המידע של הלקוח עם גורמי חוץ כגון ספקים וחברות.

כמו כן, דיווחה החברה אמש על הזמנות נוספות, מקבוצת אנרגיה מובילה באירופה ומחברה ביטחונית גדולה בישראל. היקף ההזמנות הכולל מסתכם בכ- 780 אלף שקל. שווי ההזמנה שהתקבלה מהחברה הביטחונית הישראלית עומד על 570 אלף שקל, ובמסגרתה תטמיע סייפ-טי את מוצרי ה-SDE ו- SDA וכן שירותי תמיכה ותחזוקה לתקופה של שנה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

בנוסף, קיבלה סייפ-טי, באמצעות המפיץ הבינלאומי, הזמנה בסכום כולל של כ-210 אלף שקל, לרכישת פתרון הסייבר של סייפ-טי דטה, Software Defined Perimeter) SDP) המיועד להבטחת גישה יעילה ומאובטחת ליישומים ארגוניים ומידע רגיש עבור משתמשים פנימיים וחיצוניים, במטרה להטמיע את הפתרון באחת מקבוצות האנרגיה המובילות באירופה.

"לקוחות שבעבר היו פנטזיה היום פונים אלינו"

"סוף השנה היא תמיד תקופה חזקה שלנו", מסביר המנכ"ל שחר דניאל בשיחה עם "כלכליסט". "ככה זה עובד, הלקוחות משאירים לעצמם תקציב רכש וזה מתחיל להתחבר לעבודה הקשה שלנו, הן במזרח הרחוק (הפיליפינים) הן בישראל ובספרד וגם בארה"ב, לאט לאט המכירות של החברה מתחילות לקבל הטיה לחו"ל וזה סימן טוב".

"2017 הייתה שנה של צמיחה ואנחנו מצפים לשנה טובה גם ב–2018. רואים את ההכרה בטכנולוגיה של סייפטי, לקוחות שבעבר היו פנטזיה בשבילנו היום פונים אלינו, גופים גדולים ומוכרים, שרוצה להתחיל תהליך – יש תחומים בסייבר שאנחנו בטופ של העולם, בקצה הטכנולוגיה", הוסיף דניאל.