אאא

התאונה הקטלנית היום (שלישי) בכביש 35 סמוך לקריית גת נגרמה בשל עקיפה מסוכנת, כך על פי הערכת בוחני זירת תאונות דרכים במשטרה. בתאונה קיפח את חייו נהג הרכב (65) תושב קריית גת.

התאונה אירעה מעט לאחר השעה 13:00 אז התקבל דיווח על תאונת דרכים קשה בה מעורבים שני כלי רכב פרטיים. כוחות המשטרה שהגיעו למקום החלו בטיפול בזירת התאונה וכביש 35 נחסם לתנועה בין צומת לכיש לבין מחלף קריית גת (מתחת לכביש 6). במקום נקבע מותו של אחד מיושבי הרכב המעורבים בתאונה. 

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף קרית גת וצוות אמבולנס של איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ראשוני לנפגעים בזירת התאונה וביצעו פעולות החייאה על גבר שנפצע אנוש אך למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה בתום מאמצי ההחייאה.

יענקי ויינברג חובש רפואת חירום באיחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בזירה קשה של תאונה עם מעורבות שני כלי רכב. יחד עם צוות אמבולנס של איחוד הצלה ביצענו החייאה על גבר שנפצע באורח אנוש אך למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהם סבל. כמו כן הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה לפצוע בינוני ולצעירה באורח קל עד בינוני. צוותי כיבוי פעלו בזירת התאונה לחילוץ גופת ההרוג והפצוע בינוני".

חקירת בוחני תאונות הדרכים במשטרה נמשכת ברגעים אלו בזירת התאונה הקטלנית בכביש 35 בין צומת לכיש ליער המלאכים הסמוך לקריית גת.

כאמור, מחקירה ראשונית ועדויות שנאספו בזירה, מסתמן כי הסיבה לתאונה היא עקיפה מסוכנת כשהדרך איננה פנויה של הרכב בו הנהג שנהרג. בוחני התנועה ממשיכים בחקירת התאונה ובמקום עדיין קיים עומס תנועה לנוסעים בכביש 35 בין צומת לכיש למחלף קריית גת בשני הכיוונים.