אאא

התרגשות רבה בקרב בוגרי ואוהדי ישיבת 'אורייתא' לקראת הדינר הגדול שתקיים הישיבה ביום שני בשבוע הבא באולמי 'בית ישראל' בירושלים. הוועידה תקיים  בסימן הוקרה של תלמידי בוגרי ואוהדי הישיבה, המבקשים להביע את הוקרתם ליבם לישיבה שהפכה זה.

שבע שנים לאחר שהוקמה, הישיבה תקיים ועידה מפוארת בסימן "חביבין". בחודש האחרון עמלים בישיבה הצוות המופקד על הפקת הדינר היוקרתי. הדינר יביא לידי ביטוי את הקשר המיוחד בין בוגרי הישיבה, לישיבה שסללה דרך ייחודית בעולם התורה והחסידות.

במרכז הוועידה תוצג תערוכה מושקעת ומפוארת, המורכבת משבעה שערים, שבה יוצגו מיטב הברכות שהכינו בוגרי הישיבה, על הימים הבלתי נשכחים שחוו בישיבה, ועל הכרת הטוב שיש להם להנהלת הישיבה, שהובילה אותם בדרך העולה מעלה מעלה.

את האירוע תלווה הפקה מוזיקאלית באווירה חסידית שורשית, שהופקה והוכנה במיוחד עבור האירוע. ההפקה המוזיקאלית תבוצע על ידי תזמורת "המנגנים" שתלווה את האירוע ומקהלת בעל המנגנים. את הערב ינעימו הגרמן ישראל אדלר והחזן העולמי בנימין הלפגוט.

לקראת הוועידה הגדולה, נשלחו לבוגרי ואוהדי הישיבה, חוברת מיוחדת הסוקרת את ההצלחה של ישיבת 'אורייתא' כמקום גידול לבחורים חסידיים בוגרים בדרך התורה והחסידות.