אאא

ויז'ניץ מאמצת את הטרנד הכובש ומשכללת אותו עם יציאה לקמפיין התרמת המונים עולמי למען מוסדות החסידות, שיכלול את חסידי ויז'ניץ מכל רחבי העולם, כשהיעד שהוצב הינו גיוס חמישה מיליון שקלים בתוך 36 שעות.

על היוזמה הכריז הרבי מויז'ניץ השבוע במהלך טיש לרגל היארצייט השישי להסתלקות אביו כ"ק בעל הישועות משה מויזניץ זי"ע, כשהוא מבקש מהחסידים שלרגל הכניסה לשנה השביעית מהסתלקותו של אביו הקודש, יתגייסו החסידים כולם לעזור למוסדות שהוקמו על שמו.

בחסידות לקחו את היוזמה צעד קדימה והחליטו להפוך אותו ליום התרמת המונים עולמי למען מוסדות ויז'ניץ אליו יצטרפו חסידי ויז'ניץ מכל העולם, שבמהלך 36 שעות יגייסו תרומות חד פעמיות מחברים מכרים וידידים למען המוסדות.

יום ההתרמה שיתקיים בשבוע הקרוב בימים רביעי וחמישי כ"ח אדר, יישא אופי חדשני בכך שחלקו הגדול יתבצע בשידור חי, כשכל תורם יוכל לתרום את תרומתו באתר התרמה שיעלה לאוויר באותו יום, ולראות את תרומתו מתעדכנת בשידור חי.

אל המיזם העוצמתי הצטרפו אנשי עסקים ופילנטרופיים שמקורבים לרבי ולחסידות שהתחייבו להכפיל כל תרומה שתיכנס ביום ההתרמה, כך שתרומה של כל תורם תהיה שווה פי 2.

מטות וחפ"קים יוקמו ב-11 מוקדי החסידות בארץ, ארה"ב, קנדה ואירופה, לשם יתקבצו החסידים ביום ההתרמה ההמוני, ויתפעלו את מערך ההתרמה שיתחיל ביום רביעי בשעה 5:00 אחה"צ ויסתיים למחרת ביום חמישי בשעה 11:00 בלילה.