אאא

מחזור החיים של המשפחה החרדית כולל אירועים רבים היוצרים מעת לעת נקודות שיא בצריכת כספים. מדובר בעתות של שמחות משפחתיות כמו: בר מצווה לבן, חתונת הילדים ועוד, וכן תקופות של חגים וחופשות, שגם בהן ההוצאות גדלות.

בעתות כאלה, משפחות רבות נעזרות במקורות מימון רבים כמו: בנקים, גמ"חים ומקורות נוספים. בדרך זו, נוצרת, לא פעם, הצטברות של חובות וריבוי הלוואות בהיקפים קטנים למספר גורמים. מצב כזה, יוצר לא פעם קושי בניהול התקציב השוטף הכולל גם פירעונות שוטפים של הלוואות למספר גורמים.

בנק מרכנתיל, מציע מוצר חדש שמטרתו לייעל את ניהול הכספים של משק הבית, באמצעות ריכוז החובות במקום אחד והקמת הלוואה באופן מקצועי המותאם לצרכי הלקוחות וליכולת ההחזר של משק הבית. מדובר בפתרון אשראי (הלוואות, קו אשראי וכ"ב) עד לסך 150 אלף שקל בפירעון חודשי לתקופה ארוכה של עד 7 שנים.

דודי מימון, סמנכ"ל ומנהל החטיבה הקמעונאית בבנק מרכנתיל: "כבנק המכיר היטב את המגזר החרדי וקשוב לצרכיו, יצרנו מוצר זה המתאים במיוחד לתקופה זו המתאפיינת בהוצאות גדולות עם חג הפסח שבפתח, עונת החתונות שנמצאת בעיצומה וחופשת הקיץ  שקרבה גם היא. ההלוואה ניתנת לתקופה ארוכה  מתוך רצון ליצור החזר חודשי בסכום סביר שלא יכביד על משק הבית בשוטף - פירעון ארוך טווח המאפשר החזרים נוחים".

בהתאם לחוק חלה על הבנק חובה להודיע כי: אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

 

 

דודי מימון, סמנכ"ל ומנהל החטיבה הקמעונאית בבנק מרכנתיל
דודי מימון, סמנכ"ל ומנהל החטיבה הקמעונאית בבנק מרכנתיל