אאא

למצוא את החופשה המושלמת זה לא דבר פשוט: גם המיקום, גם לנסות שלא לבזבז את כל החסכונות, והכי חשוב: לדאוג לאוכל כשר כל יום. אבל עד שכל הערים באירופה יציעו מסעדות כשרות, אנחנו בד"כ נאלצים לטוס רק דרך חופשות כשרות, שכידוע - עולות לא מעט כסף, וגם לא בהכרח באתרים שאנחנו רוצים לנפוש.

המהפכה בעולם התיירות הגיעה וההתלהבות סביבה כבר מתחילה. בנאפולי שבאיטליה, הושק השבוע מוצר קולינרי מהפכני חדש בכשרות מהודרת שעתיד לפתור את הבעיה המרכזית של אנשי עסקים, תיירים ומטיילים יהודים בעולם. מעתה, יוכלו נוסעים שומרי כשרות להזמין אוכל כשר וטעים גם למלונות "רגילים" שאינם כשרים, ברחבי אירופה.

אתר כושר בוקינג  החדש, מאפשר הזמנת חדרים במלונות אירופאים כולל ארוחות ערב, בוקר וסנדוויצ'ים איכותיים וטעימים למשך היום, ובכך פותר למעשה את הצורך שהיה נחוץ עד כה: להביא מהארץ מזון כשר וקופסאות שימורים או לחפש ולחפש מקום כשר גם במרחק נסיעה ארוכה. 

קופסת כושר בוקינג. אוכל גורמה כשר עד למלון. צילום: יחצ
קופסת כושר בוקינג. אוכל גורמה כשר עד למלון. צילום: יחצ
הגדלה

ברוך פדר, בעל חברת התיירות תור עולם, שהקים את המיזם החדש יחד עם שותפים, יוזם ומפעיל נופשים כשרים למהדרין בחו"ל כבר למעלה מעשרים שנה. החברה בראשותו מתמחה בהכשרת בתי מלון וארגון חופשות כשרות ברחבי אירופה והוא זיהה את בעיית זמינות האוכל הכשר בעולם כבעיה המרכזית לנוסעים שומרי תורה ומצוות. "מהפכת השמיים הפתוחים והטיסות המוזלות הובילו למצב שיותר ויותר שומרי כשרות, מנצלים את מחירי הטיסה הנמוכים כדי לצאת לחופשות בחו"ל", הוא מחדד "גם כשלא מדובר בנופש מאורגן וכשר". 

עד כה, הדרך לבלות בחו"ל הייתה להתארח אצל קרובי משפחה, או להגיע לנופש מאורגן שלוקח מלון שלם, מכשיר אותו ומספק ארוחות מסודרות לאורך החופשה. פדר, למד את העניין לעומקו ופיתח מוצר חדש, טעים, מגניב וכשר למהדרין: ה"כושר בוקינג".

כושר בוקינג | תכינו את עצמכם לחופשת הקיץ | לפרטים לחצו כאן >> 

לכל מקום בעולם

המקבילה הרעיונית לכושר בוקינג, היא הזמנת כרטיס טיסה ברשת לכל מקום בעולם, וסימון V בשדה המסמן את המנה הכשרה בטיסה. הפשטות בהזמנת החדרים באתר החברה, יחד עם האוכל האיכותי הממתין לאורח במקפיא המלון, מבטאים מהפכה דרמטית בהרגלי התיור של אוכלי הכשרות. הארוחה של כושר בוקינג מושקעת בנראות, בטעם, בגודל ובכל האביזרים הנלווים.

איך זה עובד?

חמש ארוחות גורמה קיימות במיזם: ארבע בשריות ואחת פרווה. בכל קופסה קיימת ארוחה הכוללת מנה ראשונה, מנה עיקרית וקינוח. חלק מהמנה שנדרש עבורה חימום נמצא בכיסוי כפול – המאפשר שימוש גם בתנור מטבח לא כשר במלון. הלקוח מקבל קופסה הכוללת ארוחת ערב מכובדת מזינה ואיכותית, פלוס ארוחת בוקר ארוזה לשימוש בבוקר, ערכות מלאות של כלים חד פעמיים, ואפילו שני סנדוויצ'ים למהלך היום. העלות: הוגנת בהחלט – פחות מ 50 יורו לקופסה. 

את האוכל מכינה חברת "הרמוליס" המפוארת בלונדון, תחת כשרות ארגון הכשרות המהודר "כדתיא".

ארוחת הבוקר בכושר בוקינג. צילום: יחצ
ארוחת הבוקר בכושר בוקינג. צילום: יחצ
הגדלה

עד כה הצטרפו למיזם מספר בתי מלון באירופה, בשלב ההרצה כל הזמנה של חדר במלון הכולל ארוחה - איננה מאושרת מיד. במהלך 24 שעות הבאות מטפלת החברה בקשר מול המלון, מתאמת את שינוע הארוחה ומגדירה את הלו"ז, בסיומו חוזרת אל הלקוח, מאשרת את ההזמנה ומחייבת אותו בתשלום. כושר בוקינג מספקת באופן דומה ארוחות לקבוצות בכל רחבי אירופה, במחיר הוגן ובשירות מצוין. בתקופת ההרצה יפעל השירות ביעדים מוגבלים כמו ברצלונה, קראקוב, וורשה ולונדון.

תכינו את עצמם לקיץ: אתם תבחרו מאת המקום הטוב ביותר, החסכוני ביותר, והמפנק ביותר - וכושר בוקינג כבר ידאגו לשאר...

כושר בוקינג | תכינו את עצמכם לחופשת הקיץ | לפרטים לחצו כאן >>