אאא

במהלך פעילות אכיפה  על כביש 2 (מחלף פולג לדרום) ביקש שוטר אגף התנועה לעצור לבדיקה רוכב אופנוע ונוסע שהיה עמו. הרוכב שהבחין בשוטר הרכוב על אופנוע משטרתי מזוהה, החל בנסיעה פרועה כשהוא מסכן את עצמו ואת שאר הנוסעים בכביש.

השוטר המשיך במרדף אחרי האופנוע הנמלט תוך נסיעה מבוקרת וקשר עין רציף כשהוא קורא במערכת הכריזה ואורות מהבהבים לנהג לעצור בצד. הרוכב המשיך בניסיון הימלטות דקות ארוכות כשהוא מבצע עבירות תנועה חמורות, נסיעה בניגוד לתנועה, עקיפות בשוליים וסטיות מהנתיב, וניסיון ניגוח (כפי שניתן לצפות בסרטון) של האופנוען המשטרתי תוך סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה ציבורי.

במקביל השוטר העביר דיווחים בקשר וזימן כוחות סיוע נוספים במטרה לעצור את האופנוע, בוצעה חסימה של התנועה בכביש 2 בכדי ליצור עומס ולמנוע את המשך ההימלטות של האופנוע. הרוכב הנמלט לא אמר נואש וביצע סיבוב פרסה בכביש 2 ונסע בניגוד לתנועה, כשהוא אינו נשמע להוראות השוטרים. בשלב מסוים הצליחו השוטרים לעצור את הרוכב כשהוא מנסה להימלט רגלית  על כביש 2.

בבדיקה הוברר כי הרוכב בן 19 תושב האזור נוהג מבלי שהוציא רישיון נהיגה מעולם ומפר מעצר בית שהושת עליו. שני החשודים נעצרו לחקירה, כשבסיומה הרוכב נשאר במעצר והובא למחרת בפני בימ"ש לדון בעיניינו, הבחור שישב מאחור שוחרר למעצר בית למשך 5 ימים.

במשטרה ציינו: "נפעל בנחישות וחתירה למגע נגד כל מפירי החוק למען האזרחים הנורמטיבים והגברת הביטחון בכבישים".