אאא

לצד תגובות נלהבות והתרגשות גדולה מצידן של האמהות, נרשמת היענות גבוהה במיוחד וחסרת תקדים למבצע הייחודי של סימילאק למהדרין. גם את רוצה להתאוורר, לנוח ולאגור כוחות בחופשה מפנקת? מסתבר שאלפי אמהות רוצות! סימילאק למהדרין מבית אבוט שמח להזמין אותך להשתתף בפעילות החווייתית ולקבל הזדמנות לזכות בחופשה מפנקת של שלושה ימים עם חברה, במלון כינורות שעל שפת הכינרת!  

בכל יום מימי המבצע תזכה המשתתפת שענתה נכון ובמהירות הגבוהה ביותר בשלושה ימי חופשה במלון כינורות, עם עוד חברה לבחירתה!

מבצע ענק בסימילאק | חופשה חלומית בכנרת | לפרטים לחצו כאן  >>

בימים הראשונים למבצע התקבלו בקו הטלמסר של המבצע אלפי שיחות של משתתפות שניסו את מזלן בזכייה בפרס הגדול: חופשה בת שלושה ימים במלון כינורות בטבריה. נותרו עוד ימים בודדים כדי להשתתף ולזכות!

בחופשה של סימילאק למהדרין במלון כינורות תיהנינה הזוכות משלושה ימים של שקט, שלווה והתרעננות, חדר כושר, בריכה וספא, סדנת העשרה מיוחדת למשתתפות החופשה של סימילאק למהדרין, ארוחות ומגוון הפתעות! הזוכות אף תיהנינה מהסעה ישירה אל המלון, ממוקדים מיוחדים בבני ברק ובירושלים.

המבצע החלומי מצטרף לשורה ארוכה של פעילויות ומבצעים שאותם יוזם סימילאק למהדרין לטובת אימהות המגזר החרדי במטרה להגדיל את המודעות לתזונת התינוקות כמרכיב משמעותי בהתפתחות התינוק, להגיש מידע מקצועי ועדכני בנושא פורמולה לתינוקות, ולאפשר לאימהות ליהנות מחוויות ייחודיות ומרגעים של שחרור והנאה.

לסימילאק למהדרין הרכב ייחודי שפותח לתמיכה בעיכול קל ובהתפתחותו השכלית של התינוק. זוהי הפורמולה היחידה המכילה אומגה 3 ו-6 בכל השלבים, פרה ביוטיקה וללא שמן דקל. לצד יתרונות התפתחותיים ובריאותיים חשובים אלו לתינוק, בסימילאק למהדרין מציעים להורים ערך מוסף ואפשרות לזכות בפרסים יקרים ונחשקים, והפעם חופשה מפנקת במיוחד לאימהות.

כמו תמיד, בסימילאק למהדרין השקיעו מחשבה ומשאבים רבים בהפקת המבצע, מתוך הערכה גדולה ומחשבה על קהל היעד והצרכים הייחודיים שלו. סימילאק למהדרין עומד לצד האימהות והתינוקות עם פורמולה מתקדמת שמגובה בעשרות מחקרים מדעיים, ומקווה להמשיך וליזום גם בהמשך פעילויות רבות ומגוונות ומבצעים ייחודיים שימשיכו להפתיע את צרכני המגזר, ולסייע להם להעניק לילדיהם תזונה מושלמת ואיכותית עם ערך מוסף ייחודי.

יעל רבהון, מנכ"לית אבוט ישראל: "גם הפעם, במבצע הנוכחי חיפשנו זכייה מיוחדת ומקורית שתעניק לאימהות הזוכות חוויה משחררת ומרעננת שתעניק להן כוחות להמשיך ולהשקיע באוצרות שמחכים להן בבית, ואנו שמחים על ההיענות הגדולה. הפרס, חופשה מפנקת עם חברה, מאפשר לזוכות שלושה ימי התנתקות מחיי היומיום התובעניים, וחזרה לשגרה עם אנרגיה, חיוך ושמחה. בפעילות הזו אנו מביעים את הערכתנו לאימהות היקרות, שמשקיעות את כל כולן במשימת החיים שלהן – הילדים. אני מזמינה את כל האימהות להשתתף במבצע בימים שנותרו, ולקבל הזדמנות לחופשה מיוחדת במינה".

מבצע ענק בסימילאק | חופשה חלומית בכנרת | לפרטים לחצו כאן  >>