אאא

עו"ד אביב פריצקי, אחד משלושת הנאמנים של אולם האירועים היוקרתי הדר דימול שנקלע להקפאת הליכים ונמכר, טוען כי הוא "חייג בטעות" לאחד הנושים של החברה, חברת דקמא, שהנאמנים טענו כי מנסה להלך עליהם אימים.

פריצקי מונה כנאמן לצד קרן רייכבך סגל ובעז גזית והשלושה אמורים לבדוק את תביעות החוב ולחלק כסף לנושים. דקמא פנתה לאחרונה בבקשה נגד הנאמנים וטענה כי שילמו מיליוני שקלים עודפים לבנק הפועלים ולעו"ד גיל הירשמן המייצג אותו, ללא רשות מהשופט אלכסנדר רון.

ב”כלכליסט” נחשף כי זמן מה לאחר מכן פנו הנאמנים לשופט והודיעו שהנושה מפעיל עליהם "לחץ פסול" במטרה שיכריעו בתביעה שלו לשביעות רצונו. הם טענו שהנושה נוהג לצלצל בשעות הלילה המאוחרות לפריצקי.

הנושה המיוצג ע"י אמיר ברטוב מיהר להגיב וטען שלא רק שלא איים על איש, פריצקי הוא זה שטלפן אליו וניסה לשדל אותו להסיר את הבקשה. לטענתו, השיחה נמשכה 26 דקות והוא הציג צילום מיומן השיחות במכשיר להוכיח שפריצקי חייג אליו.

כעת הגיש פריצקי תגובה ובה אישר כי במכשיר הטלפון שלו יש שיחה יוצאת לנושה, אך מדובר לדבריו במצב בו הטלפון "נלחץ בטעות" ונותר כך 26 דקות בהן הנושה האזין כנראה למתרחש במשרדו של פריצקי, עובדה שאותה פריצקי רואה בחומרה.