"אתגר הקיקי" פרץ לחיינו לפני ימים מספר, כמו כל טרנד חדש וסוחף, וכבש כל חלקה טובה ברשת. מהו אתגר הקיקי? בשתי מילים: יוצאים מהמכונית תוך כדי נסיעה, כשברקע שיר מבית היוצר של הזמר דרייק, שהוא, אגב, משלנו, ובן לאם יהודייה כשרה - ופוצחים בריקוד בלבו של הכביש, בלי פחד, בצל הסכנה. כן, זה בלתי אחראי ומסוכן בדיוק כמו שזה נשמע.

החלוץ שסחף אחריו אלפי נסיינים אמיצים לאתגר היה קומיקאי שמתחזק עמוד אינסטגרם בשם "The Shiggy Show", בו הוא פרסם סרטון שהוא מפזז לצלילי השיר, סתם כך להנאתו, וזכה ליותר מ -600,000 צפיות.

במסגרת האתגר, הועלו לרשת אלפי סרטונים משעשעים, כשכל אחד מנסה להתעלות על האחר ביצירתיות, אך שני ישראלים התעלו מעל כולם: הסרטון הראשון באדיבות שליח חב"ד לאי כרתים הרב יעקב נחימובסקי, בעלה של ליבי נחימובסקי שאתן בוודאי מכירות כ-LIBBYLAND, הבלוגרית שופעת החן, אם ל-6 צאצאים מתוקים להפליא שמשתפת ברחבי הרשת את ההתמודדויות, האתגרים והחוויות בגידול שיירה שכזו.

לאחרונה הזוג נחימובסקי לקחו חלק בפורמט טלוויזיוני בו חשפו את ניסיונותיהם להקים בית חב"ד באי כרתים, שיהווה בית בניכר לכל המטיילים הישראליים והיהודיים באזור עם ליל סדר מפואר שערכו, ארוחות כיד המלך ואירוח אדיב ומזמין.

ליבי פרסמה את הסרטון בחשבון האינסטגרם שלה ומהר מאוד הוא הפך לוויראלי - 39,606 צפיות עד כה בעמוד של ליבי בלבד, וזה בלי לספור את הצפיות בעמודים אחרים שהעלו את הסרטון מחדש.

עוד אחת שעשתה את זה מעולה היא המורה מינה, הלא היא אושיית הרשת המרתקת אורית שוהם-ראב"ד, שנכון לעכשיו, הסרטון שלה עומד על 53,746 צפיות והיד עוד נטויה.

צפו בסרטונים ותבינו בעצמכן. כל מילה מיותרת: