אאא

אם אתם אוהבי חתולים, הידיעה הזו היא עבורכם. ארגון הצלת חתולים בשם God’s Little People Cat Rescue מחפש אדם שיהיה אחראי על בית מחסה שבו מתגוררים כמה עשרות חתולים. החדשות הטובות באמת הן שלא מדובר בבית מחסה קטן רעוע, אלא באי היווני סיירוס (syros), שבו החתולים מסתובבים חופשי.

"אנחנו מחפשים אדם בוגר ואוהב חתולים אמיתי שיידע להתמודד עם חתולים רבים וייהנה מהחברה שלהם", נכתב במודעת הדרושים. המועמד שייבחר יהיה אחראי על הניהול היומיומי של בית המחסה. "אתם תטפלו ב-55 חתולים ותצטרכו להיות מסוגלים להתמודד עם כולם, כולל להאכיל ולתת תרופות". לפי המודעה, יש יתרון לאח או אחות וטרינריים.

ההטבות הנלוות לתפקיד כוללות מגורים בחינם בבית קטן ומצויד, הכולל גם גינה ומשקיף על הים האגאי, בנוסף לשכר. מי שייבחר לתפקיד יהנה מזמן פנוי רב לטייל באי, שכן המשרה היא ל-4 שעות ביום בלבד.

הדרישות כוללות רישיון ויכולת לנהוג על רכב עם הילוכים, שכן אלה המכוניות היחידות הזמינות באי. כמו כן, המועמדים צריכים להיות מסבירי פנים לתיירים הרבים המבקרים באי בחודשי הקיץ.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

חתולים בסיירוס (צילום: שאטרסטוק)
חתולים בסיירוס (צילום: שאטרסטוק)
הגדלה

"אנחנו ממוקמים בשמורת טבע מבודדת שהיא שלווה ושקטה בחורף, אבל עמוסה בקיץ. אין ספק שתהנו אם אתם מסוג האנשים שמעריכים את הטבע ואוהבים את השלווה, ונהנים מהחברה של עצמכם", נכתב עוד במודעה. "עם זאת, לעולם לא תרגישו בודדים בחברת החתולים, ובבית שלכם יתגורו חלק מהחתולים".

לפי המודעה, המשרה מתאימה במיוחד לאנשים מעל גיל 45. "דרושים אנשים אחראיים, מהימנים, ישרים, פרקטיים ובעלי לב זהב". המטרה היא למצוא עובד שיסכים להישאר באי לטווח הארוך, ולכן נדרשת התחייבות למינימום חצי שנה.

התחלת המשרה היא באוקטובר, אז יעבור העובד הנבחר הכשרה ללא שכר (אך הדיור הוא על חשבון הארגון). התשלום יהיה החל מ-1 בנובמבר 2018. עם זאת, קחו בחשבון שמדובר במשרה חלקית שמספקת דיור ומשלמת את חשבונות החשמל והמים.