אאא

תוכן הכתבה לנשים נשואות בלבד

אם ננסה לרגע להתעלם מהדיבור הרדוד שהתרגלנו אליו עד כה נגלה שיש כאן נושא שמוסתר היטב מתחת לפני השטח אבל הוא נוגע כמעט אצל כל זוג: בין אלו כאלו שרק התחתנו ובין אם נשואים וותיקים. הסיבה לכך נעוצה במהות ובאינספור דברים שצריך להיזהר לדבר עליהם ויש להם להיות מוקפים במעטפת תורנית מתאימה.

אנחנו מדברות על הרגע האישי שנעלם תחת עול חיי היום-יום. האם יש על מה לדבר בכלל? האם בכלל צריך? אלו שאלות שמעסיקות אותנו לפעמים. איך בכלל אפשר לשתף במשהו שבעצם אי אפשר לדבר עליו בצורה כל כך גלויה?

מה שקורה שם, הוא העניין האישי של כל אחת. אבל דווקא בנושא הכי אישי אנחנו מקבלות את המידע הדל ביותר בהדרכת כלות. אנחנו יודעות ומרגישות שיש משהו שצריך להיות מעבר בחיבור בין בני הזוג, משהו שהוא גם עבורנו, כמו גם הרגש שצריך להגיע מאליו.

לשבור את השגרה | לבנות את הזוגיות | לעטוף את החוויה מחדש | לברור וובינר במועד הקרוב והרשמה לחצי כאן

 

משהו מעבר. אילוסטרציה. צילום: Serge Attal/FLASH90
משהו מעבר. אילוסטרציה. צילום: Serge Attal/FLASH90
הגדלה

 

מה חוסם אותנו מלהגיע לשם? למה אנחנו לפעמים מרגישות אשמות וחסרות אונים? איך אחרי יום עבודה ארוך, בחוץ או בבית, כשאנחנו ממש עייפות, זה מגיע בלי שום רצון מאיתנו? ומתי באמת זה יקרה גם בשבילנו, כדי שנהיה חלק מכל התהליך?

כל השאלות האלה, שנאמרו בצורה העדינה ביותר שאפשר, צריכות לקבל מענה ממקום שבו מכירים את המהות שלנו כחלק מעולם יהודי וקדוש, ולא מתוך שיח עמום שמשאיר אותנו תוהות ולעיתים מבולבלות.

כדי לשבור את השגרה ולהכיר באמת את העולם שבפנים, בדיוק בשביל זה החלה לאורה בוקסנבוים, אישה חרדית מבית"ר, אם לשבעה ילדים, בעלת תואר MA, שפתחה את "מרכז יהלום"  כדי להציג את התשובות מרבנים ואנשי מקצוע, וכדי להביא מענה למקום של בושה, חוסר ידע ובעיקר כדי להבין שיש מקום שניתן לפנות אליו.

איך מתחילים? לנשים נשואות בלבד: הרצאה בחינם באינטרנט (ממחשב או מסלולר), בה את יכולה לשמור על אנונימיות מוחלטת, ולנסות להכיר את האישיות הפנימית מתוך מעטפת הבנה של המקום הייחודי בו אנו נמצאות.

 

לשבור את השגרה | לבנות את הזוגיות | לעטוף את החוויה מחדש | לברור וובינר במועד הקרוב והרשמה לחצי כאן >>

לקבלת טיפים חינמיים למייל, הירשמי כאן (נשים נשואות בלבד)