עדי היימן, 36, נשואה ואם לילד בן 6, מניו יורק, נולדה בשם אמבר פולר, למשפחה נוצרית אדוקה, שהתגוררה בסן אנטוניו שבארצות הברית.

ברבות השנים הוריה חיפשו אחר קהילה דתית להשתייך אליה ובסופו של דבר אף התגיירו והעתיקו את מקום מגוריהם למיאמי. עדי עברה ללמוד בבית ספר יהודי פרטי ואימצה לעצמה את השם ״עליזה עדי״.

באחד מהראיונות שנערכו איתה בעבר היא סיפרה: "אני בחרתי ביהדות, ולכן ניתן להסביר למה אני אוהבת אותה כל כך" אך עם זאת הודתה כי התקשתה בתחילה ליישר קו עם דרישות הצניעות הנוקשות שהוטלו עליה כחלק מתהליך הגיור ולאט לאט הצליחה למצוא את מקומה בעזרת ״צניעות מודרנית״, כהגדרתה.

נאה דורש, נאה מקיים - בכל תצלום שלה ניתן לראות כי היא אכן מקפידה עד מאד על כללי הצניעות האורתודוכסיים בכל אספקט: מפאה בלונדינית סופר טבעית המכסה את שיערה בשלמותו ועד כיסויים המוחלט של עצמות הבריח, המרפקים והברכיים. את כל זאת היא עושה בסטייל ובחן שקשה להישאר אליהם אדישים.

עדי מסוקרת בפלטפורמות נחשבות ביותר מה״ניו יורק טיימס״ ועד ״הארץ״. היא מוזמנת לתצוגות האופנה הנחשקות ביותר ומצולמת באופן תדיר על ידי צלמי אופנת הרחוב המצפים בכליון עיניים לאאוטפיטים יוצאי הדופן שהיא מרכיבה, או כמו שהיא אומרת: "אם זה לא מעניין, אני לא מעוניינת".

כיאה לפאשניסטה אמיתית, הקשר שלה לעולם האופנה החל עוד בינקותה כשעיצבה מחדש את השמלות של בובות הברבי בהן שיחקה, בעזרתה האדיבה של סבתה, והמשיך בצורה מקצועית לאחר סיום התיכון כשעבדה כסטייליסטית.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

מעלעול קצר בחשבון האינסטגרם שלה, המונה כ-40,000 עוקבים, ניתן לראות כי המושג ״החיים הטובים״ אינו זר לה כלל וכלל, עם ארון גדוש בפריטי מעצבים, טיולים מסביב לעולם (לאחרונה אף בארצינו הקטנטונת) ואתר נוצץ שתחזקה בשם Fabologie ונכון לשנת 2014 גרף קרוב ל-100,000 כניסות בחודש.

באתר ניתן היה לראות סיקור של טרנדים עכשוויים ותמונות ממקורות ההשראה של עדי, ביניהם מירוסלבה דומה - כתבת אופנה רוסיה ואשת האופנה אוליביה פלרמו - שתיהן ידועות בסטייל השמרני, כמעט חרדי שלהן.

אבל גולת הכותרת של האתר, הערך המוסף שייחד אותו מעוד אלפים שדמו לו, התגלה בדמותם של חידושים על פרשת השבוע וחגי ישראל אותם היא פרסמה בו וקישרה אותם, איך לא, לאופנה.

האתר החל בכלל כדף פייסבוק אותו פתחה, אי שם בשנת 2010, בשמו של האתר - Fabologie אליו העלתה תמונות של מראות צנועים שאהבה וסללה את הדרך למאות בלוגריות חרדיות/דתיות הצצות כפטריות אחר הגשם ברחבי הרשתות החברתיות. בעקבות הפופולריות של העמוד, בשנת 2012 היא גמרה אומר להקים בלוג של ממש.

 

Balances on checks

A post shared by Adi Heyman (@adiheyman) on

Summer hot spots

A post shared by Adi Heyman (@adiheyman) on

Been there, done Cat

A post shared by Adi Heyman (@adiheyman) on

A post shared by Adi Heyman (@adiheyman) on

Arizona dreamin, On such a winters day

A post shared by Adi Heyman (@adiheyman) on

Happy shiny holiday

A post shared by Adi Heyman (@adiheyman) on

Shirt and sweet @kheyman28 @ellalevy #supportIsraelidesign

A post shared by Adi Heyman (@adiheyman) on