אאא

חברת פלאפון הודיעה הערב (שני), שתפצה את לקוחותיה שחוו שיבושים ביומיים האחרונים, וזאת באמצעות גלישה ללא הגבלה למשך חודש.

הטבת הגלישה שיקבלו המנויים, מגיעה אחרי שמאות אלפי לקוחות נותרו ללא יכולת להוציא או לקבל שיחות, כמו גם לגלוש ברשת האינטרנט.

הרחבת הגלישה תיכנס לתוקפה החל מהיום, 3.9 בחצות, ועד אחרי תקופת החגים ב-2.10, כולל. ההטבה תופעל אוטומטית למנויים הרלוונטיים שנפגעו מהתקלה, אלו שמספרי הטלפון שלהם מתחילים בספרות 6 או 7. לקוחות אלו, על פי פלאפון, עתידים לקבל על כך הודעת טקסט אישית, ולא תידרש מהם פעולה כלשהי.

אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה (צילום: פלאש 90)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה (צילום: פלאש 90)
הגדלה

על מנת לספק הטבה גם ללקוחות הנמנים על המגזר החרדי ואשר אינם גולשים ברשת, תינתן הטבה חלופית הכוללת 500 דקות שיחה לחו"ל למדינות מובילות. גם במקרה זה, ההטבה תותקן אוטומטית ולא מצריכה כל פעולה מצד הלקוח.

במסיבת העיתונאים שערך הבוקר רן גוראון, מנכ"ל פלאפון, בחדר הבקרה של החברה בגבעתיים, הוא אמר: "ברצוני להתנצל בפני לקוחותינו ולהודות על הסבלנות. בשעות אלה הסתיימו הפעולות, ורשת פלאפון יציבה ותקינה. מנויים הפונים עם תקלות פרטניות, מטופלים בנקודות השירות".

לדבריו, "ההחלטה להעניק חבילת גלישה חופשית בישראל ללא הגבלה, נבעה מכך שאנו יודעים כי בתקופת החגים ישנו שימוש מוגבר בהיקפי הגלישה בנייד, ואנו בטוחים כי לקוחות רבים ייהנו מההטבה".