מדי סתיו, אנו עטות אחר המגף/מגפון השחרחר המושלם שבו נצעד במשך כל החורף, נקפץ בשלוליות ונשמור על חומן של רגלינו. אותו אחד שיסגור לנו פינות יחד עם גרביון שחור אטום ושיחמם לנו את הלב בכל נעילה שלו.

אממה, בעונות קודמות נזדמן לנו לראות אושיות אופנה נחשבות מהדסות במגפיים לבנים. כן כן, לא בז', לבן צח כשלג. לתומינו חשבנו כי כמו כל טרנד, גם זה יחלוף מן העולם בטרם נאלץ להתרגל אליו.

אך לא, גם בעונה זו נראה את הטרנד שאתרי האופנה מכנים "winter white", מככב בחוצות העיר, במגוון אורכים - עד הקרסול או מעל הברך - שהם הפופולריים ביותר, בגזרת שפיץ / עיגול - מרובע, ועם עקב סטילטו דקיק או עקב בלוק (עבה) וכמובן בסגנון בוקרים, הפייבוריט שלנו.

הטרנד היה נפוץ עוד בשנות השישים בקרב רקדניות וחובבות אופנה.

המותגים הבולטים האחראים להשבתו למיינסטרים ולהחדרתו ללב הקהל הינם ויקטוריה בקהאם, דיור, בלסיאגה ופראדה.

אך כמו תמיד, גם רשתות האופנה העממיות כמו זארה ומנגו עיצבו עבורינו מגפי עור לבנים.

עשרות תמונות, גם מבית היוצר של הבלוגריות האהובות עלינו, לא הצליחו להקל ולו במעט על הרתיעה הרבה שאנו חוות בכל מבט חטוף במגמה הנוראית הזו.

המראה של עור לבן מעורר בנו אסוציאציות שליליות עד למאד. הוא בעל מראה פשוט ביותר, שלא לומר זול, ומעבר לכך, מגף לבנבן ובוץ דביק חום אינם השילוב האידאלי, אך ישנן כאלה המוכנות לוותר על פרקטיקה לטובת אופנה.

נקודה אחת ניתן לזקוף לזכותו של הטרנד כי הוא משתלב בצורה יוצאת מן הכלל עם האאוטפיטים הקודרים, שלא לומר חד גוניים, שאנו מרכיבות בחורף. הוא מהווה מעין זריקת צבע רעננה לכל הקדרות הזו של שחור, אפור, חום וכדומה.

View this post on Instagram

hm swt hm #chagsameach

A post shared by Adi Heyman (@adiheyman) on