אאא

היחס לכל מוסד השדכנות פתוח היום בהרבה ביחס למה שהיה לפני עשור או שניים. רווקים ורווקות צעירים, כאלה שבעבר היו דוחים הצעות משדכנים כי רצו "להכיר לבד", פונים היום לשדכן כבר בגיל צעיר, ורואים בהיכרות בדרך זו אופציה ראויה ומכובדת לנישואים.

אל מול הצורך הגדול הצובר תאוצה והעומס הרב הרובץ על השדכנים, ישנו מאידך קושי גדול לשדכן 'להשתלט' על המידע הרב הזורם אליו ולעיתים ישנה תחושה ש"הייתי יכול לעזור יותר אם רק הייתי משתלט על המידע הרב שנמצא אצלי"

שדכן ממוצע מתנהל עם פנקסים ורשימות שונות הנמצאות באמתחתו ואת ההתאמות השונות מבצע בעיקר ע"י מוחו הקודח והזכרון בו ניחן וכמובן האינטואיציה.התנהלות כזו מקשה מאוד את הגישה ל 'ביג דאטה' של הרווקים והרווקות בצורה חכמה ומעשית.

הרעיון לאתר שידוכים למגזר הגיע מרעיון שנזרק לאוויר בקבוצת שדכנים ששמרה על קשר, זה החל כרשימה של עשרות אנשים שכל רצונם היה למצוא את הזיווג הראוי והנכון עד לחתונה, אבל רשימות לחוד ומציאות לחוד: לכל אחד היו הדרישות שלו, הקריטריונים שלו, למצוא באמת התאמה טובה ואיכותית הייתה מאוד קשה: כל אחד נפרד ומיוחד עם רצון שונה: רמה רוחנית, רקע משפחתי, מצב אקונומי שונה.

העומדים מאחורי היוזמה מספרים לנו:

"שרואים את הצער של הרווקים ורואים שלא פשוט בכלל, הבנו שיש לנו משימה חשובה במיוחד. פיתחנו תוכנה קטנה באקסל ואספנו הרבה מתנדבים, ועדיין ראינו שצריך אלגוריתם חזק מאוד כדי לחבר את כל הקריטריונים ולשים ביחד. ככה בעצם הגענו לפתח אתר אינטרנט שיהיה ייעודי לשידוכים במגזר: לא משנה אם אשכנזים, ספרדים, ליטאים, חסידים, כולם מקבלים יחס אישי".

בנקודה זו בדיוק החליטו מספר שדכנים לבדוק מה יש לטכנולוגיה להציע, הם התאגדו ופנו לחברה להנדסת תוכנה ופרסו בפניה את הנתונים, הם בקשו מהם לנסות ולפצח את גרעין הבעיה - איך נותנים לשדכנים את הכלי האולטימטיבי שיכול להיות להם לעזר בסינון הראשוני לראות אילו התאמות באות בחשבון ואיך אפשר להוציא את השידוך לדרך באופן הקונבציונלי לאחר בדיקת שאר הנתונים ע"י השדכנים.

לאחר מסע ארוך של ניסוי ותעייה, הגיעה המוצר המושלם, מערכת חדשנית שכבר מחוללת מהפיכה בקרב קהילת השדכנים.

אתר 'קידושין' הינו מערכת חכמה שנועדה לקבל את הנתונים הראשונים מהנרשמים, אשר עוברים תהליך רישום מקיף לאחר מילוי שאלון שנבנה בסיוע מומחים בתחום.

המערכת מנתחת את הנתונים ומעבירה לשדכנים הפועלים במסגרתה את הרשימות העדכניות והמלאות.

לאחר הליך הרישום הראשוני פונה צוות האתר בשיחה טלפונית לשיחת הכרות מעמיקה ולצורך תיאום צפיות.

לאחר הזנת הנתונים הן ע"י הנרשמים והן ע"י קהילת השדכנים המחוברת למערכת, המשימה יוצאת לדרך ובע"ה וכהמשך להצלחות הפיילוט שנעשה עד היום, הדרך לחופה תתקצר באופן משמעותי...

האתר היה בתקופת הרצה וכעת הוא נפתח לקהל הרחב בשעה טובה ומוצלחת, תחילה לגולשי 'כיכר השבת' אשר מוזמנים להיכנס ולהתרשם מהמערכת ולעשות את הצעד הראשון שלהם בשביל המוליך לחופה…

 יותר ממוזמנים! אתר קידושין | המאגר הגדול בעולם למגזר | צוות שלם שעובד רק בשבילך | לפרטים לחצו כאן  >>

  במה שונה אתר קידושין מאתרים אחרים?

"אנחנו לא אתר היכרויות רגיל שבו המועמד משלים פרטים ומחפש לבדו לפני סינון. אנחנו תמיד מאחורי הקלעים: צוות שלם של אנשי מקצוע מנוסים שבעצם עובדים קשה כל יום ויום להתאים בין הקריטרונים ולמצוא עבור המועמד את השידוך המושלם. זאת אומרת שאחרי השלמת הפרטים - אנחנו, כל הצוות, עובדים בשביל המועמד ואנחנו מסננים ומוצאים עבורו. אם לא מוצאים - לא שולחים לו סתם. אלא רק אם אנחנו באמת מאמינים שמצאנו משהי בשבילו שעומדת בכל הקריטוריונים ושהיא באמת מתאימה לו ממה שאנחנו מכירים אותו. אנחנו בקשר אישי כל הזמן ולכן מכירים גם לעומק".

 במה בא לידי ביטוי הקשר האישי?

"אנחנו צוות שלם של רבנים ורבניות, שדכנים ושדכניות, עם ניסיון רב שכל יום מחדש עובדים קשה המון שעות רק בשביל הפנויים והפנויות. לא הקמנו אתר היכרויות כדי שהמועמד ייעלם איפשהו בסבך של אפשרויות, אלא אנחנו עובדים בשבילו ושומרים על קשר תמידי. מדברים, מחזקים, ולפעמים אם אנחנו באמת מאמינים שיש שידוך מתאים - אנחנו גם יודעים לנסות ללחוץ.

 אתר קידושין | המאגר הגדול בעולם למגזר | צוות שלם שעובד רק בשבילך | לפרטים לחצו כאן  >>

 

 הצלחות גם יכולות להגיע משדכנית 'רגילה', מדוע אתר אינטרנט?

"אנשים רוצים לקבל הצעות לשידוכים אבל כמה כבר יש 'במאגר' של השדכן או השדכנית, אולי עשרות בודדים. וקשה לעשות סדר ולפעמים בכלל לא זוכרים אותך. אצלנו המאגר הוא אלפים, המאגר אולי הגדול בעולם, שידוכים שבכלל לא חשבו שזה קיים, מכל האיזורים ומכל העולם. אצלנו אנחנו צוות מלא ולא אדם אחד".

 אז לסיכום איך האתר עובד?

"קודם כל מכניסים את כל הפרטים. זהו שאלון מאוד ארוך כדי להגיע למידע הכי מדוייק שיש. האתר עצמו עם בטיחות מאוד גבוהה כדי שהשאלון ישאר חסוי בהחלט ונתון לגישה רק לצוות הרבנים והשדכנים המקצועי. מכאן יש שתי אפשרויות: להיות מועמד פאסיבי או אקטיבי. מועמד פאסיבי, אינו משלם כסף, אבל זה גם מאידך אומר שהצוות המקצועי לא עובד עבורו. אם ישנה הצעה אז כמובן אנחנו נשתמש במועמדות כדי לעניין. אבל אם המועמד רציני, ורוצה שנעבוד בשבילו: שירות, הצעות וקשר אישי: אז יש את התשלום הסמלי, כדי לכלכל את הצוות המקצועי שעובד כל יום במשך שעות רבות בשביל מציאת הזיווג הנכון והראוי, ובעז"ה והלוואי ונראה חתונות רבות השנה".

 אתר קידושין | המאגר הגדול בעולם למגזר | צוות שלם שעובד רק בשבילך | לפרטים לחצו כאן  >>