בשונה מלא מעט ידוענים המעדיפים שלא לחשוף את זהות פניהם של הזאטוטים שלהם (אם כבר, לא הגזמתם קצת? בל תשכחו שאתם בסך הכל מאלנבי, לא מבוורלי הילס), ישנם לא מעט כאלה הבוחרים באופן מודע ומושכל להתגאות בגוזלים הקטנים (ובצדק!) ולהציגם לעיני כל, לבושים במיטב המחלצות, קרי: פרטי מעצבים יוקרתיים ומנקרי עיניים.

צילום: מתוך האינסטגרם kourtneykardash@
צילום: מתוך האינסטגרם [email protected]

 
לרוב, מדובר בבלוגריות נחשבות אשר העיסוק בבגדים הינו מקור פרנסתן והדור הבא הוא חלק אינטגרלי ממנו. תלבושות יפות הן הרבה מעבר לתחביב ומהוות את דרך החיים שלהן, ולעיתים, הילדים תופסים את קדמת הבמה והוריהם מתחזקים עבורם חשבון אינסטגרם פוטוגני עם שיתופי פעולה מסחריים והמוני עוקבים נלהבים.

צילום: מתוך האינסטגרם ngoldenberg@
צילום: מתוך האינסטגרם [email protected]
הגדלה


אנו רגילים לראות בגדי ילדים עמוסים בצבעים, מרקמים ואיורים מצועצעים, אך על ידי שיטוט קצר ברשת תווכחו לראות שככל שהאאוטפיט של הינוקא מורכב מגוונים כהים וקודרים יותר, משדר מראה קלאסי ובשל יותר, כך הוא נחשב ל"אין" יותר, ובואו נודה על האמת, אין חמוד מכך.

ובכלל, עם הנטיה הטבעית של הקטנים להשתובב, ליפול, לשפוך על עצמם נוזלים שונים ומשונים, אין פרקטי יותר משחור, אפור, חום וכדומה. מגבון מסוגל לשמש כעזרה ראשונה עד ההגעה למקום מבטחים, שלא כך הדבר עם צבעים בהירים כורוד, תכלת, כתום ועוד.

בהמשך ישיר למגמה הבוגרת הזו, הגיח לאוויר העולם טרנד ה"מיני מי": אמהות וילדים (וגם כמה אבות אמיצים) הלבושים בבגדים תואמים, סטים של ממש.

צילום: מתוך האינסטגרם veronikaheilbrunner@
צילום: מתוך האינסטגרם [email protected]
הגדלה

אם תשאלו אותנו, מעט קיטשי. אנו נסתפק בהתאמת צבעים בסיסית. יותר תחכום, פחות כיתות רגליים.
 
רוצות לקבל קצת השראה? בבקשה. רק אל תשכחו ש"הילד עושה את הבגד" ולא ההיפך.

View this post on Instagram

Never feels sorry #eugeniarahel

A post shared by Natasha Goldenberg (@ngoldenberg) on

View this post on Instagram

A post shared by Natasha Goldenberg (@ngoldenberg) on

View this post on Instagram

My greatest styling accomplishment of 2018

A post shared by Leandra (Medine) Cohen (@leandramcohen) on