אאא

בימים אלו מציינים שלוש שנים לטבח הנורא שזיעזע את העולם היהודי בבית-חב"ד מומבאי, הודו.

בפיגוע הקשה נרצחו בני הזוג הרב גבי ואשתו רבקה הולצברג הי"ד, שליחי חב"ד שניהלו את המקום, הרב לייבוש טייטלבוים חתנו של האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק שליט"א, ר' בנצי קורמן , יוכבד אורפז ונורמה רבינוביץ הי"ד.

הניצול היחיד מהתופת היה הילד מוישי הולצברג בנם של בני הזוג, שניצל בנס על-ידי המטפלת ההודית סנדרה.

הערב יתקיים אירוע מיוחד בבית משפחת טייטלבוים ובחסידות תולדות אברהם יצחק שיהווה סגירת מעגל:  הילד חנניה-יו"ט-ליפא טייטלבוים, בנו של הקדוש רבי אריה לייבוש טייטלבוים הי"ד, יחגוג את טקס היכנסו לעול המצוות.

רק לפני 3 שנים, היה בן 10 שנים כשאביו נרצח. הוא הרעיד מאות אלפי לבבות כשאמר קדיש עם אחיו היתומים בהלווית הענק שנערכה בשכונת מאה-שערים בירושלים.

הערב, בדיוק 3 שנים אחרי יסגור הילד מעגל, כשיהפוך לנער צעיר הנושא בעול המצוות וממשיך בגאון את מסורת אבותיו. הוא יוכיח לעיני כל כי המורשת ממשיכה ונצח ישראל לא ישקר.

בשעה 20.30 בערב תתקיים באולמי 'הילמן פלאז'ה' בברוקלין חגיגת שמחת הבר מצווה לנער הצעיר, בהשתתפות סבו האדמו"ר מתולדות אברהם-יצחק שליט"א השוהה בימים הללו בארה"ב למטרת גיוס כספים לטובת מוסדותיו.

על ההזמנה חתום אביו החורג של הנער, רבי יהודה קלונימוס קלמן פרנקל שנישא לאימו של הילד וכן הסבים, האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק שליט"א ואב"ד וואלווע, אביו של רבי לייבוש טייטלבוים הי"ד.