מעילי הפוך הגיחו לחיינו (באופן מפתיע, יש לציין) אי שם לפני כשנתיים והפכו לפריט חובה בארונה של כל פאשניסטה. הם מחממים, פרקטיים ומפנקים, אך עם זאת, אינם מתאימים לכל מבנה גוף עקב הנפח הנלווה להם. לצערנו, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

את טרנד הפוך החדירו למיינסטרים כוכבי ההיפ הופ של שנות התשעים, אך הידוענית סולאנג' נואלס, שהופיעה בשמלת פוך למט גאלה של 2017, הוכיחה לנו כי עם כל הכבוד למעילי פוך, ויש לא מעט כבוד, שמלת פוך היא הדיבור. 

מותג העל "מונקלר" שחרר לאוויר העולם את הגרסאות המטורפות שלו שהפכו לסנסציה. תמורת סכום של כעשרת אלפים שקלים חדשים תוכלו גם אתם ליהנות מהתענוג, אם כי אנו ממליצים לא להתמהמה מאחר ודגם אחד כבר אזל מן המלאי באתר החברה.

השמלה המדוברת מככבת בשטיחים אדומים ובמגזיני אופנה על אושיות נועזות ומבינות עניין בלבד.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

כשנתקלנו לראשונה בשמלת הפוך צצו במוחנו מספר שאלות שחייבים לתת עליהן את הדעת: האם זה המעיל המפואר והנפוח ביותר שיהיה לנו אי פעם או השמלה החמה ביותר? האם התכוון מונקלר להיות פונקציונלי או פשוט לייצר פריט אמנות לכל דבר? האם אנחנו אנושיים או רקדנים?

היינו רוצים לחשוב כי המחווה הנוכחית של מעצב העל באה כדי ליישר קו עם ההמון הדורש בגדים נוחים ללבישה, אך בואו נודה על האמת, שמלת פוך לא נראית כמו הפריט הכי נוח להתהלך בו, שלא לדבר על להתיישב ובכלל לנוע.

ואם הזכרנו את עניין הפרקטיקה, נדמה לנו כי עלינו על זה. לעניות דעתנו, השמלה מתאימה לגלישה על השלג, לסקי.