אאא

תקופת החגים העמוסה טומנת בחובה את הצורך הגדול בשוטטות ובנסיעות קצרות וארוכות, מי לקניות דחופות לצורך נקיונות ובישולים, מי לסידורים דחופים כמו לרוץ לחייט, ולבסוף חופשת הפסח הנכספת שהשנה מורכבת מימים ארוכים של חול המועד אשר כולם מנצלים אותם לנסיעות ולטיולים משפחתיים.

המחשבה מריכוז העומס הרובץ על הורי המשפחה החרדית הממוצעת בכל הנוגע לעונת החגים, וכל זה ללא אמצעי תחבורה זמינים, כמו רכב משפחתי אשר ממתין בחניון הבית, נשמעת כהזיה.

משפחה חרדית ממוצעת מתקשה להכניס לתקציב החודשי את סעיף החזקת הרכב וזאת משום שהנטל הכספי הכרוך בקניית הרכב נמצא מחוץ לטווח התקציב העומד לרשותה.

כל זה השתנה בשבועות האחרונים בעקבות מבצע יוצא דופן שחברה ותיקה ואמינה בתחום החליטה לבוא עמו לקראת הציבור החרדי.

חברת הרכב הותיקה 'אלדן' מציעה לציבור החרדי מבצע יוצא דופן שפשוט כבר לא ישארו תירוצים לאשתך על השאלה: "מתי כבר יהיה לנו רכב משלנו?"

נגיד זאת במשפט קצר: רכב משפחתי ב-100 תשלומים.

אבל זה לא רק זה, משפחה חרדית גם לא תוציא כסף על קניה אם אמינות המוכר מובטחת ללא כל ספק. אז באמת שאין לכם מה לדאוג עם אלדן יש לכם שקט נפשי, אפס דאגות, ותמיד תקבלו שירות, כי 90% מהלקוחות של אלדן ממליצים עליה לאחר שחוו את חווית הרכישה ואלדן אף זכתה במקום 1בסקר שביעות רצון.

אז ראש שקט כבר אמרנו, כעת בא נדבר על שיטת הקנייה הבטוחה שאלדן מציעה:

אחריות מורחבת- מנוע ומחשב הרכב, תיבת הילוכים, סלילי הצתה, משאבת מים, משאבת דלק, משאבת שמן מנוע, מערכת ABS, מערכת הגה כולל צנרת, שעונים ומחוונים ואלטרנטור – כל אלו כלולים באחריות שאלדן מעניקה וללא כל השתתפות עצמית באם יזדקקו לביטוח.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

ת"ז לכל רכב- אתה לא קונה חתול בשק, ישנה שקיפות ברורה בנוגע לפעולות שנעשו ברכב: טיפולים תקופתיים מסודרים וקבועים, ביצוע תיקונים מכנייים, ביקורות בטיחות, ביקורות חורף יזומות, כל אלו יובאו לידיעתך בזמן הקניה כך שאתה יודע בדיוק מה קנית.

מבחן אלדן- עדיין לא רגוע? אלדן מעניקה לך בדיקת קנייה במבחן חיצוני, תיקון ליקויים בטיחותיים, תיקון ליקויים מכניים, ואפילו ניקיון כללי קודם הנסיעה הראשונה שלך.

לא מתאים לך? תחזיר!: נו...ברוך ה' קנית, הבאת את האוטו הביתה וכמובן כל המשפחה מחכה לך בחוץ: בודקים, נוסעים, מתנסים, בודקים שוב ואם קרה ואשתך לא מרוצה מהצבע של הכפתורים של מערכת האודיו והחלטת שזה לא מתאים לך - לא נורא, מחזירים! ומה בנוגע לימים בהם כן השתמשת? קבלת הכסף תתבצע בקיזוז תשלום מינימלי בגין ימי השימוש ברכב.

אז הפסח הזה תודיעו בבית שהתמונה הולכת להשתנות, כנסו לכאן ותפתיעו עם רכב משפחתי ב- 100 תשלומים, כי כולנו בני חורין!