אאא

אחד הפרויקטים הבולטים ביותר כיום בשוק הנדל"ן היא העיר החדשה "דורות עילית" המשווקות ומתוכננת ע"י חברת הנדל"ן "אפיקים- רוזנטלר".

מלבד מהעידוד שהפרויקט מקבל מהציבור, הוא זוכה גם לחיבוק חם ותמיכה רחבה מנבחרי ציבור ורבנים, אנשי מפתח בולטים מתחום הביטחון ומתעשיית הנדל"ן. כולם מבינים את החשיבות רבה של הפרויקט ויעזרו בקידומו ככל האפשר.

גודלו העצום של הפרויקט הולך להתפרס על כ- 200 דונם במזרח גוש דן בשלב הראשון ועוד כ- 600 דונם נוספים בשלב השני. התכנון להקים עיר חרדית מגוונת, בעלת צביון חרדי מובהק, אשר תכלול בתוכה כ- 2,000 יחידות דיור בשטח שכבר נרכש ובעתיד יתווספו עוד כ- 6,000 יחידות דיור שייבנו בשטח שנמצא בתהליכי רכישה. העיר "דורות עילית" תכיל בסופו של דבר 8,000 יחידות דיור שיתפרסו על שטח של 800 דונם בע"ה.

רבים רואים בפרויקט פתרון חלקי למצוקת הדיור בקרב המגזר החרדי, אחרים רואים בו השקעה כלכלית משתלמת וחלק גדול מהקהילה החרדית רואה את ההזדמנות הזאת כהזדמנות מעולה לדאוג לדור ההמשך לבית ולביטחון במקום לפתוח קופת חסכון שכנראה לא תספיק בעתיד.

"דורות עילית" עתידה לקום בשטח אסטרטגי וחשוב לביטחון המדינה ביצירת רצף התיישבות יהודית בשומרון, בין כביש 5 לכביש 55 ותחבר בין הקהילות החרדיות והדתיות שנמצאות באזור ובין יהודה ושומרון לערי המרכז.

מה הפרויקט מציע ולמה הוא משתלם?

לפרויקט דורות עילית מסלולי רכישה רבים, אחת האפשרויות היא רכישת קרקע של 100 מ"ר ב- 94,000 ₪, בעתיד לאחר הפשרת הקרקע יתאפשר לרוכשים לממש את הזכות שלהם ולבנות את בית חלומותיהם.

האפשרות לקנות שטח חקלאי טרם ההפשרה היא אופציה מעולה לכל משקיע וכל הורה, היות ומחיר הקרקע יעלה משמעותית לאחר הפשרה, כמובן שעלויות בניה נוספות הם חלק מהתשלום בהמשך הדרך אך לעומת קניית דירה הפערים עצומים.

חברת הנדל"ן אפיקים רוזנטלר לא חוסכת במשאבים בתכנון העיר למרות ההוצאות הגבוהות הנלוות להחלטה זו וכל זאת כדי לזרז את האישור מדיני.

אינטרס החברה הוא להקים את העיר דורות עילית כמה שיותר מהר.

עוד פרטים??  כנסו>>