אאא

כשזה מגיע למוצרי ניקוי, אמזון היא ה-מקום לרכישת אביזרים שיסייעו לכם לארגן את הבית ביתר קלות ובמחיר סביר. המלאי  באתר מציע הכל: משואבי אבק רובוטיים ועד טבליות לניקוי מכונת כביסה במחיר של חמישה דולר בלבד. אך  אנו מודים, המברשת הזו שנראית קצת כמו מקדחה, היא הדבר האחרון שתפס את תשומת הלב שלנו.

הערכה של המוצר זכתה לדירוג של 4.6 כוכבים וכבר נקראה "הרכישה הטובה ביותר שעשיתי אי פעם" ו"ההמצאה הטובה ביותר מאז לחם פרוס" על ידי הקונים. היא מגיעה עם כל מה שאתם צריכים כדי להפוך את שגרת הנקיון הרגילה שלכם לקצרה וקלה יותר. חברו את אחת משלוש המברשות לחשמל ותקבלו את האביזר המושלם להיפטר מלכלוך, כתמים ועוד.

המותג "Drillbrush" מציע שש גרסאות עם עוצמות זיפים שונות המיועדות לניקוי כל סוג של משטח: שטיחים, ריפודים, זכוכית, עור, משטחי אמבטיה או מטבח, מכשירי חשמל, סירים, מחבתות, תנורים ועוד. עליכם רק להשתמש במברשת המתאימה, ע"פ הוראות היצרן ותתפלאו כמה מעט עבודה אתם צריכים לעשות.

ערכת המברשות עמידה וקלה לשימוש וכדי לקנות את הפלא תאלצו להפטר מ-15$ בלבד.

"הלוואי שהייתי קונה את זה לפני שנים - זהו כסף שהוצאתי בחוכמה", אמר קונה אחד. "זה בהחלט דרש הפעלת כוח, להיפטר משאריות סבון, אבל הרבה פחות מכל דבר אחר שאי פעם השתמשתי בו".

יש רק עניין אחד: המברשות כל כך חזקות, עד כי חומר הניקוי שלכם עשוי להיות מותז לכל עבר, בזמן השפשוף. אז כדי להיות בטוחים, כדאי לשמור על מרחק או להצטייד במסכת מגן וכפפות ניקוי, בזמן שאתם צופים בהם מפעילים את הקסם שלהם.