חלוצת תחום עיצוב הפירות שחוללה מהפך בעיצוב אירועים
(צילום: יח"צ)
אאא
כמה פעמים יצא לכם לעמוד ליד בר באירוע ריח האננס הטרי מכה באפכם, האבטיח המגולף קורץ לכם, השוקולדים החלביים האיכותיים מדברים אליכם. הרבה פעמים. נכון? זה לא מה שהייתם רגילים באירועים של פעם... הרמה הכללית השתדרגה לעין ערוך, ועדיין ממשיכה להשתדרג מאירוע לאירוע.
מי שנושאת את דגל השינוי והמהפך היא חלוצות תחום עיצוב הפירות והבארים- 'פריגוט' .
בפריגוט מסמנים מטרה ועושים הכל בצורה המושלמת ביותר, הם לא מתפשרים על איכות וכשרות המוצר מצד אחד, ומאידך שומרים על טריות שיא, וזה גם הערך המוסף שלהם.
העובדה הבאה לא תפתיע אותכם: בפריגוט אפשר גם להזמין אירוע ברגע האחרון בלי כל חשש, כי בפריגוט מכינים את העיצובים ברגע האחרון כדי שכל אירוע יקבל מגשי פירות טריים ורעננים רטובים וטעימים לחיך.

פריגוט מתמחים בעיצובים מרשימים והפקות מיוחדות ובעיקר פונים למנהלי מוסדות ארגונים עמותות ועסקים שרוצים לכבד את הלקוח שלהם בצורה המושלמת ביותר, חלוקת ערכות לפני חגים ובערבי גיבוש.

בפריגוט יודעים לתכנן לכם גם את הבר העשיר ביותר שכולם יגידו "וואוווו", המוצרים הכי איכותיים והכי יוקרתיים אצלכם באירוע עם טאצ' אמריקאי מיוחד.
לפעמים נדמה שאפשר לחסוך בחלוקת העבודה בין מעצבת פירות, שוזרת פרחים ומגלפת בפרי, אך בפריגוט תקבלו את הכל על מגש של שוקולד, כל המוצרים כל העיצובים ברי פירות ומתוקים עשירים במיוחד, אבטיחים ופירות מגולפים וחתוכים, מגשי פירות, מגוון רחב של פירות, שייקים פירות בכוסיות מרטיני אישיים, עוגות וקינוחים בצורה וסגנון יוקרתי ודקורטיביים בשילוב דקורציה וסטייל ברמה אמריקאית.

אז אל תהססו לרגע, יש לכם אירוע? אתם כבר יודעים את הכתובת. פרי גוט.
לקבלת דוגמאות במייל :[email protected] 
ולהזמנות:0527643888