אאא

גרטנר שחוגג בימים אלו 13 שנים מאז אלבום הבכורה שלו מגיע למופע מיוחד בבנייני האומה בירושלים עם מיטב הלהיטים מכל שמונת אלבומיו כולל שירים מאלבומו החדש שיצא לאחרונה. 

מדובר במופע מוזיקלי מושקע במיוחד, את גרטנר תלווה תזמורת 'המנגנים' בניצוחו של מוישי רוט בהרכב סימפוני מורחב ומקהלת 'נשמה' בניצוחו של איציק פילמר.

גרטנר מארח במופע את הזמר והיוצר המוערך יונתן רזאל שישיר יחד איתו את הלהיט המשותף שלהם מהאלבום 'מנחה' - "היום תאמצנו" לצד כמה משיריו של רזאל עצמו ואת הזמר הצעיר והמבטיח ארי היל שיבצע יחד עם גרטנר משיריו לצד הלהיט הגדול "אבא" אותו מבצע היל במקור לצדו של אברהם פריד. בנוסף, בהפקה מבטיחים הפתעה מוזיקלית נוספת שתצטרף למופע.

"אני נרגש ביותר לקראת הפקה המיוחדת הזאת שמסכמת את השירים הגדולים שלי משמונת האלבומים שהוצאתי עד היום מאז אלבום הבכורה שלי 'ניסים' לפני 13 שנה", אומר גרטנר ל'כיכר השבת', "הלכנו על מופע מושקע במיוחד, ברמות הכי גבוהות מבחינה הפקתית ואני מקווה שהקהל ייהנה ושתהיה הצלחה גדולה וסייעתא דשמיא", הוא מוסיף.

כאמור, המופע צפוי להיות בהפרדה מלאה כשבהפקה לוקחים את הנושא ברצינות ולראשונה גם יהיו כניסות נפרדות לגברים ולנשים כדי למנוע כל תקלה בגדרי הקדושה והצניעות.

המפיק שלום וגשל מצהיר ל'כיכר השבת', כי מדובר באירוע ברמה גבוהה במיוחד, "בתור מפיק שהפיק מאות אירועי מוזיקה גדולים מאוד לציבור החרדי, ברמות הגבוהות ביותר מבחינת הבמות התאורה והמולטימדיה, אני יכול לומר שהמופע של גרטנר נכנס לטופ שלושת האירועים הגדולים ביותר שהפקתי, ואני כולל בתוכם את המופע ההיסטורי של מרדכי בן דוד ואברהם פריד, סיום דף היומי בהלכה ביד אליהו וב'דרשו'".

וגשל מסביר, כי מדובר בהפקה מורכבת ועשירה במיוחד, "אנחנו משקיעים השקעה עצומה בהרכב המוזיקלי בתוכן המולטימדיה בתאורה ובכל מה שקשור בבמות. לקהל צפויות הפתעות מרהיבות שלא כדאי לפספס".

המופע יתקיים ביז' תשרי, יום רביעי, חול המועד סוכות. פתיחת דלתות בשעה 14:00.

לרכישת כרטיסים כנסו כאן>>