אאא

הסופר הרב חיים ולדר מזהיר, בראיון באולפן 'כיכר השבת', כי לא רחוק היום שאנשי הפרקליטות יתערבו לציבור החרדי מדוע הנשים יושבות בעזרת הנשים בבית הכנסת, סבור שבפרקליטות לא רוצים את החרדים עם כוח ומאמין שהיועץ המשפטי אביחי מנדלבליט מאוים ולכן הגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו. הראיון המלא, הערב ב'סוגרים שבוע'.

לדבריו: "נניח שהסכמתי שהפרקליטות תשלוט פה, וכפי שקורה, אבל הם נגדנו, נגדנו בצורה מאוד ברורה, שרוצה שלא נהיה פה, ואני יכול להוכיח את הדברים. לא אכפת להם שנהיה חרדים אבל שלא יהיה לנו כוח. הם רוצים את השלטון כאן, כמו בטורקיה, הם אומרים שהם לא יכולים לסמוך על הכנסת, ימין וחרדים, הם חושבים שהם צריכים לשמור על השלטון בידיהם".

על נשיא בית המשפט העליון בדימוס, השופט אהרן ברק, טוען ולדר: "אהרן ברק הוא חכם מאוד, לצערי אין כמותו בימין, הוא השכיל לעשות מהפכה מדהימה שלקחה את כל השלטון והכוח, ברמות שאין באף מדינה אחרת. זה סוג של כיבוש נאור".

"בסופו של דבר הציבור החרדי הוא הציבור הכי שקט", מוסיף ולדר ומזהיר, "לאחרונה התחילו להיכנס לחיים שלו, להפרדה, שירת נשים. הם נכנסים, הם הולכים להיכנס עד בית הכנסת, תזכור שאמרתי לך את זה, למה הנשים מאחורה וכו'. החכמה שזה נעשה בצורה חכמה, אבל בצד השני טיפשים". 

באשר לכתב האישום שהגיש היועץ המשפטי לממשלה, ד"ר אביחי מנדלבליט, כנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו טוען ולדר: "מנדלבליט נרדף בעצמו, המסכן הזה נרדף כמו שניר חפץ נרדף. לכולם ברור שיש הקלטות עליו שזה נמצא בצו איסור פרסום, הוא היה צריך לבחור. זה משהו שאנחנו כבר יודעים. הוא נמצא בסכנת כלא או כס השופט העליון".

הראיון המלא, הערב בתוכנית 'סוגרים שבוע'