אאא

הכירו את הדור החדש של בטיחות חדשנות ויופי במטבח היהודי בשבת: "הידורית" - פלטת ומיחם השבת שהולכים לשנות פלאים את אווירת השבת במטבח היהודי  

סדרת פטנטים ייחודיים שעליהם עמלו מומחי חברת "הידורית" יצאו בימים אלו לאוויר העולם. מדובר בשני פיתוחים חדשניים שצפויים לחולל מהפכה חסרת תקדים במטבח היהודי בשבת, בשני תחומים עיקריים – בבטיחות המשפחה, וביופי האסתטי.

לאחר שנים רבות שבהן כולנו שומעים כמעט בכל שבוע על מקרים קשים שבהן ילדים בכל הארץ נכוו ממיחמי מים ופלטות שבת, נדמה כי חברת 'הידורית' יצרה את הפתרונות שיביאו את הקץ לסכנות הללו, ויהפכו את הצרה הצרורה הזו להיסטוריה נשכחת.

הבשורה הראשונה עליה מכריזה 'הידורית' בימים אלו, היא הפלטה החשמלית החדשנית.

מדובר בפלטת זכוכית קרמית, בעיצוב חדשני עם תאורת לד מרהיבה בחזית הפלטה, שהיא גם חסכונית בחשמל, אך גם בטיחותית יותר, בהתאם לאישור מכון התקנים הישראלי. והיא גם קלה לניקוי המאפשר לשמר אותה למשך שנים כמו חדשה.

רוצים לדעת מחיר? כנסו>>

אם כולנו גדלנו על הפלטה הישנה העשויה ממתכת, ונאלצנו להסתדר בדיעבד עם שורה של חסרונות בטיחותיים, הלכתיים ופרקטיים כאחת, הרי שפלטת השבת של 'הידורית' היא הפתרון המושלם לכך. בניגוד לפלטות שבהן השתמשו עד היום, הפלטה החדשנית מותרת לשימוש של בשרי וחלבי בנפרד, כאשר מנקים את המשטח בין השימושים.

"בפלטות השבת שהיו מצויות עד כה, נאלצו לייחד את הפלטה לשימוש בשרי בלבד, מאחר והמתכת הופכת לבשרית בחימום קבוע של בשרי" מסביר רונן גנון הבעלים של חברת 'הידורית' ומי שעומד מאחורי הפטנטים המהפכניים של החברה. "היתרון של הפלטה שלנו הוא שהיא מזכוכית שאינה בולעת, וניקוי יכול להכשיר אותה לחימום תבשילים חלביים. וכן ניתן לנקות אותה ולהשתמש בה בפסח לשיטת השולחן ערוך". יש לציין כי הפלטה מאושרת לשימוש ע"י מכון 'צומת'.

בנוסף, אחד החסרונות הבולטים של הפלטות של הדור הקודם, הוא הצורך באלתור של בדים, מגבות או שמיכות לכיסוי הסירים מלמעלה. ב'הידורית' חשבו גם על זה וייצרו פתרון מדהים. מדובר בכיסוי בד מהודר ומעוצב, עמיד בחום, בטיחותי ומוגן, שבאמצעותו ניתן לכסות את התבשילים מעל הפלטה, מה שמעניק גם רוגע נפשי, ואסתטיקה מדהימה למטבח היהודי בשבת.

ממהרים ורוכשים>>

  המיחם הבטוח ביותר בעולם

הבשורה השנייה שמשיקה 'הידורית' בימים אלו, היא מיחם השבת הבטיחותי ביותר בעולם.

רוצים לדעת מחיר של המיחם? כנסו>>

מידי שנה, מאות ילדים מפונים לבתי חולים עם כוויות כתוצאה ממיחמים חשמליים. מומחי 'הידורית' ערכו מחקר מעמיק מהן הסיבות שבגינם ילדים נכווים ממיחמים, ולהלן הדירוג: 48% מיחם שנשפך כתוצאה מנפילה. 34% ילדים ששיחקו עם ברז המיחם. 18% תוצאה של נגיעה בדפנות המיחם זמן ממושך עד להיכוות. 

'הידורית' מעניקה מענה מושלם בתחום זה. קחו מיחם 'הידורית' מלא במים רותחים והפילו אותו על הרצפה, אתם לא תאמינו, אבל המים יישארו כנוסים בתוך המיחם והם לא ייצאו החוצה. כי הכיסוי העליון לא יכול להיפתח גם אם המיכל נופל.

מדובר במיחם חשמלי עם 6 מנגנוני בטיחות והגנה חדשניים, שאמורים לתת מענה מושלם לכל הבעיות המוכרות שנאלצנו עד היום להתרגל אליהם בלית ברירה.

למיחם דופן כפולה של שתי שכבות נירוסטה למניעת כוויות. מה שגורם לכך, שגם כאשר המיחם פועל בחום שיא, אם נוגעים בו מכל צדדיו לא חשים בדרגת חום גבוהה במיוחד.

בנוסף, למיחם ברז נעילה עם פטנט חדשני, ראשון מסוגו בעולם, שבאמצעותו ילדים אינם יכולים לפתוח את הברז. "זהו פטנט, שמבוגר פותח את הברז בקלות ובנוחיות, אבל ילד לא יצליח לפתוח" מסביר רונן גנון.

המיחם של 'הידורית' בא לתת פיתרון לבעיה נפוצה נוספת. במיחמים שאליהם התרגלנו עד כה, יש מצב 'רתיחה' ומצב 'שבת'. ובכדי לאפשר שימוש תקין בפן ההלכתי, יש צורך להפעיל מצב רתיחה פרק זמן לפני כניסת השבת, ולזכור לכבות אותו ולהעביר למצב שבת בטרם כניסת השבת. בכל בית קורה לא מעט ששוכחים להפעיל מצב רתיחה בזמן, ונאלצים להעביר את השבת ללא מים חמים. וכן מצוי ששוכחים לכבות את הרתיחה לפני כניסת השבת ויש בכך אינספור בעיות בטיחותיות והלכתיות.

מכניסים בטיחות הבית! רוכשים את המיחם! כנסו>>

ב'הידורית' מצאו לכך את הפתרון המושלם: מנגנון שמעביר את המיחם ממצב רתיחה למצב שבת באופן אוטומטי. "הפתרון הזה מביא עידן חדש של שקט נפשי לכל עקרת בית במטבח של לפני שבת, מה שהיה חסר מאוד עד כה" מסביר גנון.

במיחם של 'הידורית' יש כפתור אחד בלבד, שאותו מדליקים זמן מה לפני כניסת השבת, וזהו! אין צורך בהעברה למצב שבת.

יש לציין כי הכפתור מוגן בכיסוי פלסטיק נוסף הנסגר עליו, מה שנותן מענה להידור נפוץ להניח כיסוי על מתגים חשמליים.

התגובות הנלהבות

הפיילוט הראשוני של 'הידורית' יצא לציבור לפני מספר חודשים, וכבר גרר גל של תגובות נלהבות ממאות בתים שנדהמו לגלות שהמטבח היהודי יכול להתנהל אחרת ממה שחשבנו.

אימהות רבות נחשפו למציאות חדשה של רוגע נפשי, שבה אתה לא מרגיש ביודעין שאתה מחזיק במטבח שלך פצצה מתקתקת. 

השאלה העיקרית שכמעט כולם שאלו, היא איך עד היום לא חשבו על הרעיונות הללו?

"לפני הכל, דאגנו לשקט הנפשי שלכם" אומר רונן גנון. "הפתרונות של ״הידורית״ הגיעו קודם כל ממקום של בטחון למשפחה כדי לערוך את שבת קודש בהנאה מלאה ובבטחה".

"צוות ״הידורית״ פעל במשך חודשים כדי להביא לכם את המוצרים המושלמים לבית, עם פטנטים מקוריים וחדשניים".

למיחם, כנסו>>

לפלטה, כנסו>>