אאא

מדובר בהפקה מושקעת מבית אפקס הפקות - (הני וינברגר) הפקה שכללה שחקן מהשורה הראשונה בעולם המשחק הישראלי.

מאחורי הרעיון היה להביא טאלנט גדול ומוכר שיצליח לשדר שמדובר פה אכן במשהו מהפכני, ובאמצעות תסריט שנון ומדוייק אכן עבר המסר והסרטון הפך ויראלי בכל קבוצות הוואצאפ המשפחתיות.

מדובר במיחם חשמלי לשבת עם 6 מנגנוני בטיחות והגנה חדשניים, שאמורים לתת מענה מושלם לכל הבעיות המוכרות שנאלצנו עד היום להתרגל אליהם בלית ברירה.

למיחם דופן כפולה של שתי שכבות נירוסטה למניעת כוויות. מה שגורם לכך, שגם כאשר המיחם פועל בחום שיא, אם נוגעים בו מכל צדדיו לא חשים בדרגת חום גבוהה במיוחד.

בנוסף, למיחם ברז נעילה עם פטנט חדשני, ראשון מסוגו בעולם, שבאמצעותו ילדים אינם יכולים לפתוח את הברז. "זהו פטנט, שמבוגר פותח את הברז בקלות ובנוחיות, אבל ילד לא יצליח לפתוח" מסביר רונן גנון.

המיחם של 'הידורית' בא לתת פיתרון לבעיה נפוצה נוספת. במיחמים שאליהם התרגלנו עד כה, יש מצב 'רתיחה' ומצב 'שבת'. ובכדי לאפשר שימוש תקין בפן ההלכתי, יש צורך להפעיל מצב רתיחה פרק זמן לפני כניסת השבת, ולזכור לכבות אותו ולהעביר למצב שבת בטרם כניסת השבת. בכל בית קורה לא מעט ששוכחים להפעיל מצב רתיחה בזמן, ונאלצים להעביר את השבת ללא מים חמים. וכן מצוי ששוכחים לכבות את הרתיחה לפני כניסת השבת ויש בכך אינספור בעיות בטיחותיות והלכתיות.