אאא

נכון, יש קורונה. נכון, האופק האישי מטושטש קלות וגם מצב הרוח מעונן חלקית. אבל בדיוק בגלל זה, כל כך מתחשק להתחדש. להשקיע בעיצוב הבית שאנו מבלים בו כעת יותר מתמיד. לרכוש ריהוט יפה שיקפיץ את האווירה. אולי להחליף מכשיר חשמלי מקרטע לגרסה משודרגת ומשמחת. ומה עם קניות ומתנות לחגים? הרי כשאי אפשר לחגוג ברוב עם ומשפחה, מתבקש שנבקש לכל הפחות ליהנות מבגדים וכלים נאים שיעשו טוב על הלב. תשפ"א כבר בפתח והרצון לקבל אותה בכבוד, דווקא עכשיו, הוא מובן ומבורך. אבל מה עושים כשהחלומות גדולים והארנק פחות?

לקיחת הלוואה היא פתרון שמאפשר לישראלים רבים להגשים שאיפות וגם להישאר עם אוויר לנשימה. הלוואה מחושבת מגורם פיננסי אמין, שמתאימה ליכולת ההחזר שלכם ומציעה תנאים הוגנים ופריסת תשלומים נוחה, מעניקה לכם יכולת לקנות את מה שחשוב לכם עכשיו ולשלם בקצב שלכם. לפני שיפוצים או רכישה משמעותית מומלץ תמיד לערוך סקר מקדים, לבקש הצעות הלוואה מהבנק שלכם ומבנקים אחרים ולערוך השוואה. אבל השנה, יש לנו בשבילכם טיפ ששובר את המשוואה: לא משנה איזו הלוואה בנקאית תמצאו, max ייתן לכם יותר.

max, גוף האשראי המוביל, מציע ללקוחותיו ולמצטרפים חדשים הלוואות חוץ-בנקאיות בתנאים מעולים. זאת בתהליך פשוט בטלפון או מול המסך בכל זמן ומקום שנוח לכם. בלי להתגלגל בגמ"חים, בלי מלווים מפוקפקים, אפילו בלי להגביל את מסגרת האשראי הבנקאית שלכם. לרגל חגי תשרי, max מפנק אתכם במבצע לשנה מתוקה במיוחד: הביאו הצעת הלוואה מכל בנק שהוא, ותקבלו הלוואה לכל מטרה ב-1% הנחה על הריבית, לעומת הריבית שהוצעה לכם בבנק עד ריבית מינימום של פריים + 2.75% אתם אפילו לא צריכים להחזיק כרטיס אשראי max. max מציע הלוואות משתלמות ללקוחות כל הבנקים וכל חברות כרטיסי האשראי. יש יותר מקסימום מזה?

להצטרפות לחצו כאן >>

או חייגו: 03-6177802

ההנחה תינתן עד ריבית מינימום של פריים + 2.75%  |  בכפוף לתנאי המבצע  |  מותנה בהצגת ההצעה שהתקבלה מהבנק  |  אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל  |  המלווה: מקס  |  כפוף לאישור ולתנאי החברה  |  פועל על פי היתר עסקה כהלכתו