אאא

והנה הגיעה התקופה הזו בשנה, שחברות צבע בכל העולם בוחנות את מה שקרה במהלך 12 החודשים האחרונים - אילו מגמות נכנסו לתודעה שלנו ואילו יצאו ממנה - ומנסות לנבא איזה גוון יגדיר את השנה הקרובה. גם חברת "בנג'מין מור" לא טמנה ידה בצלחת והציעה את בחירתה לצבע השנה של 2021... והוא שונה באופן ניכר מאלו של שנים עברו.

צבעו של בנג'מין מור לשנת 2020 היה ורוד נעלי בלט, המכונה "First Light" (אור ראשון) ובא להביע אופטימיות בהירה שאפפה אותנו לקראת העשור החדש. אבל הגוון של 2021 מוכיח כי בדיעבד הוא זה שבעצם מתאים יותר ל-2020. מי ידע שבשנה החולפת נבלה יותר זמן בבית, בסגר, בגלל מגפה?

עם תחושות של חוסר וודאות וחרדה אינסופית שמרגישות כמו "הנורמלי החדש", אנשים רבים חיפשו צבעים מנחמים. בבנג'מין מור עונים להם על הצורך הזה עם ירוק-כחול אגאי, צבע השנה של 2021, שהוא "שזוף ומרגיע כמו לבהות באוקיינוס ​​ביום סתיו שגרתי, עטופים בסוודר הנעים ביותר שיש בארון".

יש לו מראה עליז ובלתי מזוהה - או אם לצטט את מנהלת שיווק ופיתוח הצבעים של החברה, אנדראה מגנו, "באיכות מסבירת פנים ומלאת חיות". זהו צבע שיכול לעבור כמה דברים ועדיין להישאר איתן: חסון ומלא פיגמנט.

 
 
View this post on Instagram

A post shared by Benjamin Moore (@benjaminmoore) on Oct 14, 2020 at 11:45am PDT

הצבע הזה גם פרקטי להפליא - כחול כבר מזמן היה צבע פופולרי, אך הגוון הזה מרגיש כמו האבולוציה הפחות מתקתקה של טרנד מטבחי הנענע שראינו בשנת 2019 ובתחילת 2020.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"בעיניי צבע השנה צריך להיות ניטרלי, עם איזון של כחול וירוק שגורמים לו להרגיש עשיר ועמום", אומר המעצב זאק רוז. הוא יכול להשלים מגוון רחב של סגנונות וטעמים - מבלי לגרום לחדר להרגיש כמו מערה.

"צבע השנה לא תמיד היה נגיש כמו השנה", הוסיפה המעצבת אל ג'יי סאווארי. "האסתטיקה הכוללת שלו נגישה וניתנת לשחזור וכאשר משתמשים בה בחלל זה היא תיצור חדרים שתרצו לבלות בהם".

 
 
View this post on Instagram

A post shared by Villa and Farm (@villaandfarm) on Oct 14, 2020 at 8:47pm PDT

סאווארי מציעה לשדך לארונות הירוק-כחול אגאי קירות באפור בהיר. הוא גם משתלב נפלא עם זהב ונחושת (לעניות דעתנו). הודות לגוון המושתק והשורשי שלו, הירוק-כחול אגאי יכול להסתגל לסביבה באופן מפתיע. קצת כמו כולנו בשנה האחרונה, לא?