אאא

קרן עם ישראל חי עשתה זאת שוב... והם רק מתחילים. אדם נוסף קיבל מהם צ'ק, אבא מישקין שמו, והוא מתגורר בעמנואל. לאבא יש להקה - לפעמים לבד ולפעמים עם אחרים - והוא אוהב לשמח יהודים אחרים באירועים. הוא מנגן בכל מיני שמחות מחתונות ועד בר-מצווה, ובדרך כלל הוא עסוק מאוד, אבל הקורונה עצרה את הכל.

"יש לי את העבודה הכי טובה בעולם - לשמח יהודים ולראות אותם רוקדים! זו עבודה שאני מבצע באהבה וכל שמחה מיוחדת בעיניי. ברוך ה', בניתי עסק מצליח אבל במשך 9 החודשים האחרונים לא הייתה עבודה בכלל. העניינים התקשו לי מאוד מבחינה כלכלית ואף אחד לא יודע מתי זה יסתיים... מה שהופך את הדברים לגרועים עוד יותר!"

אבא מישקין מקבל את הצ'יק מידיו של שמואל סקט
אבא מישקין מקבל את הצ'יק מידיו של שמואל סקט
הגדלה

"לפני כמה ימים קיבלתי טלפון משמואל סקט מקרן עם ישראל חי והוא אמר לי שהוא שמע על מצבי הקשה. הוא אמר שהוא רוצה לפגוש אותי כדי לתת לי צ'ק. הכסף הזה לא היה הלוואה... זו הייתה מתנה... ממישהו שמעולם לא פגשתי לפני כן! מדהים! כספים אלה יסייעו לי להמשיך בתקופות קשות אלו. במשך שנים אני הייתי זה שמשמח אנשים עם המוזיקה שלי, ועכשיו מישהו עשה אותי מאושר! חסדי השם!"

כשנשאל מדוע הוא עושה זאת, שמואל סקט פשוט ענה; "עם ישראל נבנה על חסד, כמו שכתוב - "עולם חסד יבנה" - אז מה שאני עושה זה לא חדש... אנחנו עושים דברים כאלה קרוב ל -4,000 שנה! זה פשוט כבוד וזכות גדולה לעזור לאחים שלי כשהם צריכים את זה. אני בטוח שהם יעשו את אותו הדבר בשבילי".

 הכסף מהקרן הזו מגיע מ"הגרלת החלומות" - פרויקט נוסף שהוקם ומנוהל על ידי סקט שסיפר לנו על ההגרלה הזו; "זו השנה השלישית בה אנו מפעילים את ההגרלה הזו וחלק גדול מהרווחים מההגרלה מסייעים לעסקים חרדים שנפגעו מהקורונה.

כל הפרטים על ההגרלה כאן >>

להגרלה יש פרס אחד בלבד... אבל היא מעולם לא הייתה גדולה או טובה יותר: דירה בירושלים בשווי $1,000,000 עם נוף מדהים למקום המקדש! זה נכון - אתם יכולים לזכות בדירה המדהימה הזו עם כרטיס הגרלה אחד בלבד ולהחזיק אותה לנצח! זה שלכם - רשום על שמכם בטאבו - ותראו את בית המקדש מהחלון!! כל זאת תמורת כרטיס הגרלה אחד בלבד של 60 שקל (כפול 10 תשלומים) ועכשיו, לקוראי מאמר זה הם יכפילו את הזמנתכם בחינם. זה אומר 1 + 1: קנו כרטיס אחד ותקבלו 2. אתם יכולים לזכות בדירה בשווי $1,000,000 בירושלים והכסף עוזר לאחינו לשקם את העסק שלהם. זה ניצחון לכולם!!"

מכירים עסקים שנפגעו וסיוע כספי יוכל לעזור להם? כנסו והשתתפו >>