אאא

בנוסף כל עסק שמכבד את עצמו היום ורוצה שיהיה לו זרימת קהל, אחוזי המרה גבוהים, המון לידים ומכירות, צריך וחייב לשווק את עצמו בצורה הטובה ביותר, וכמובן שיהיה לו דף עסקי אינטרנטי או במידה והוא מוכר מוצרים , חנות אינטרנטית, לא משנה אם זה ביגוד, מזון , תכשיטים, נעליים תיקים, או כל מוצר אחר אתו הוא מוכר בחנות הפרונטלית שלו, כיום בעידן האינטרנט, ועוד יותר בעקבות וירוס הקורונה, כל עסק חייב כדי שתיהיה לו הכנסה משתלמת ורווחית, דף , עמוד, או חנות אינטרנטית.

מי שנשאר מאחור, ולא מתקדם עם שיטות העולם החדש, העולם הדיגיטלי, זה ייבוא ליידי ביטוי בירידת העסק שלו, יהיו לו הרבה פחות מכירות מכל עסק שיש לו דף אינטרנטי, פחות קהל יזרום אליו, וכמובן שלאט לאט ייתפסו את מקומו , חנויות וירטואליות, ועסקים המתנהלים על פי העולם החדש, הלו הוא עולם הרשת הדיגיטלי.

כמובן שמי שרוצה עוד יותר להוסיף ולהרחיב לעסק שלו כדי שהוא יגדל ויצליח, עליו לספק שירות מהיר ויעיל , זאת אומרת, אתר אינטרנטי נוח וקל לשימוש, תפריט ברור במידה והעסק הוא עסק מזון, קטגוריות ברורות באתר, רכישה יעילה קלה וחכמה, מערכת סליקה אמינה , שירות משלוחים מהיר, וכמובן הכי חשוב, פרטי צור קשר ללקוח ומתן מענה מהיר ויעיל ללקוח.

כמובן שמי שעדיין אינו מעוניין לפתוח חנות וירטואלית לעסק שלו, כדאי ומומלץ לו לפתוח לפחות דף תדמית לעסק, הציג ללקוח את שירותיו ומוצריו בצורה הטובה ביותר. ניתן ומומלץ גם לפתוח לעסק עמוד אינסטגרם/ פייסבוק/ טוויטר/ טיקטוק/ לינקדין או כל רשת חברתית אחרת שתביא זרימה של קהל לקוחות ולידים לאתר העסקי/ לעסק עצמו.

במיוחד בזמן שאנו נקלענו אליו כיום, שהוא מצב קורונה, המון עסקים נפלו בשל העובדה, שלא פיתחו והרחיבו את העסק שלהם למחוזות האינטרנט והרשת, וזה ניכר בעובדה של אותם העסקים שפתחו דף עסקי והשתמשו  באופציית השיווק דיגיטלי , הצליחו על אף משבר הקורונה למכור ולעשות הכנסות טובות וגבוהות מהעסק, ואילו אלו שלא  התרבו למחוזות הדיגיטליים, נשארו מאחור עם הפסדים גדולים, עד כדי פשיטת רגל וסגירת העסק.

ולכן אני ממליצה לכם ללמוד לקח, ולעסוק בעבודות מהבית, עבודות מהאינטרנט, שלא דורשות שום מקום פרונטלי, כך ששום וירוס, סגר,  מלחמה,  או כל בלת"ם שיכול להפתיע, לא יתפוס אתכם לא מוכנים, אלא אתם תמיד תעסו כסף והכנסות, כיוון שהעבודה שלכם לא תלויה בשום דבר, חוץ מעצמכם, האינטרנט והמחשב, וכמובן המשמעת עצמית וההתמדה שלכם.

עבודות מהבית הינן נכס בדור שלנו כיום, העובדה שניתן לעשות עשרות אלפי שקלים בחודש מבלי לצאת מהבית , לא להיות תלוי במנהל כזה או אחר, לא להיות תלוי במקום ושעות העבודה, ולא לפחד משום מצב או אמתני הטבע שיפגעו לנו בפרנסה, זהו נכס גדול ונדיר מאוד, ולכן עליכם לנצל את הקדמה והעולם החדש בתבונה, לחפש לכם עבודות מהבית שיתאימו לכן, ולעסוק בהן בהתמדה, בין אם זה כהכנסה נוספת, ובין אם זה כהכנסה עיקרית.

אז קדימה, אל תהיו שאננים ותישארו מאחור, ישר לאחר קריאת המאמר הזה, גלשו באינטרנט, חפשו בגוגל "עבודות מהבית", ומצאו עבורכן את האופציות המתאימות ביותר, ותתחילו לעשות כסף מעבודות מהבית!

יש לנו למעלה מ-70 שיעורים שילמדו אתכם לעשות כסף בעבודות מהבית, לפרטים על העבודות מהבית שלנו תשלחו לנו הודעה בוואטסאפ 058-5599625 או במייל worksfromhome2000@gmail.com