אאא

אחרי שנים של קירות לבנים ועץ בהיר, פתאום אנו נתקלים בכל מקום במראה הנועז: רהיטים עם זריקות ומשיכות של צבע. הוא לוכד את העין ובמבט ראשון, אולי נראה כמו משהו צבעוני מדי שיתקשה אי פעם למצוא את מקומו בביתכם, אבל קל יותר לסגנון אותו ממה שנדמה שאתם חושבים. ונראה שזו האבולוציה הטבעית של מה שלבשנו בשנה האחרונה.

"אופנה ועיצוב פנים הולכים יד ביד, כך שזה הגיוני לחלוטין שטרנד הטאי דאי (טאי – לקשור, דאי – לצבוע. מעין אומנות של יצירת קשרים בבד וטבילתו בצבעים שונים או בכלור, שגורמות להופעת כתמים נקודתיים עליו), שכיכב על הבגדים והפיג'מות שלנו בשנה האחרונה נדד לתחום עיצוב הבית", אומרת מעצבת הפנים מרי פאטון.

"אני חושבת שאנחנו צריכים לאמץ את החלקים המהנים והרב גוניים הללו. אתם יכולים להשתמש בצבע אחד וליצור מראה מונוטוני לשאר החלל, או להשתגע עם כמה צבעים. באפשרותכם אפילו ליצור סביבה לבנה כמו גלריה לאמנות, כדי שהיצירות האלה יבלטו באמת".

סוגי סגנונות הצבע משתנים - ממשיכות מכחול ועד כתמים בכל גווני הקשת. עכשיו ניתן לראות את הטרנד הזה על שולחנות צד, ספות, כסאות אוכל ואפילו טפטים - וכל אלו מוסיפים עניין וחיות לחללים שכולנו בילינו בהם יותר מדי זמן בשנה האחרונה.

עדיין לא מוכנים לדהוא על הסוס וליישם את האופנה בתוך ארבעת הקירות הפרטיים שלכם? אנחנו די בטוחים שהפריטים למטה ישנו את דעתכם: