זוהר של בת מלך: האישה שחוללה מהפכה בעולם המטפחות

הכירו את זוהר קורדובה, האישה שהחליטה לעצב מטפחות לנשים דתיות שרוצות לשמור על הצניעות ועדיין להתגנדר בזוהר של בת מלך

mame | כיכר השבת |
זהו סיפור האגדה של זוהר קורדובה שתמיד אהבה את עולם האופנה, וחשבה כי תאלץ לוותר עליו לאחר שחזרה בתשובה, אך שם סיפור ההצלחה רק התחיל.

למי שחשב שסינדרלה זה רק באגדות לא הכיר את זוהר. זוהר גדלה בקריות שירתה במג"ב בוגרת ויצו בעצוב אופנה, עבדה בסטיילינג ביום וחגגה כל הלילה אך למרות כל הזוהר והמסיבות המושקעות, זוהר הרגישה בריקנות של חיי הלילה ולדבריה לא היה סיפוק מהבילויים האין סופיים שהעולם החילוני מציע וכך לאט לאט עשתה את דרכה לעולם התשובה.

מאידך ההחלטה באה עם מחיר כבד (או כך היא חשבה), הפקות האופנה בהן עבדה לא שיקפו את עולמה הרוחני או במילים אחרות לא היו צנועות מספיק, וזוהר עזבה את המקצוע האהוב והתחילה לעבוד בסוכנות ביטוח.

את בעלה היא פגשה מייד אחרי שחזרה בתשובה וכבר בדייט השני הוא הציע לה נישואין.

חודשיים לאחר מכן נישאו השניים ובמהרה התווספו למשפחה שתי נסיכות קטנות. לאחר שנולדה בתה הבכורה זוהר החליטה לעזוב את סוכנות הביטוח כדי להיות יותר עם בתה ובזמן שחיפשה לעצמה מטפחות מעוצבות להתקשט בצניעות, עלה הרעיון לחזור לעולם האופנה האהוב ולעצב מטפחות לנשים דתיות שרוצות לשמור על הצניעות ועדיין להתגנדר בזוהר של בת מלך. ההצלחה מיהרה לבוא ותוך שנה של ברכה מהבורא "זוהרה" מטפחות מעוצבות הפך למותג מוביל בתעשיית כיסויי הראש. ועוד היד נטוייה....

את זוהרה מטפחות מעוצבות תוכלו למצוא בפייסבוק, בחנויות ובמכירות ביתיות ברחבי הארץ ובקרוב יפתח הסטודיו החדש ברחוב ויצמן 70 בקרית מוצקין אליו תוכלו להגיע להתארגן לאירועים ביחד עם המאפרות והמעצבות סטיילינג, ואף להזמין מטפחת בעיצוב אישי.

לעמוד האישי של זוהרה בפייסבוק, לחצו כאן

]]>
תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

Mame לאישה הדתית