אאא

למערכת התחבורה הציבורית וללוחות הזמנים של סופרבוס במודיעין עילית יתווספו כ-50 נסיעות בינעירוניות בכל יום. לאור הגידול בביקושים לנסיעות הבינעירוניות נרתמה סופרבוס להגדיל את נפח שירות ההיסעים של התחבורה הציבורית הבינעירונית במודיעין עילית, לטובת האוכלוסייה המקומית.

"משמעות הדבר מבחינת סופרבוס", אומר דוד אוחנה, סמנכ"ל התפעול של החברה, "היא רכישת חמשה אוטובוסים בינעירוניים נוספים שיצטרפו למערך כלי הרכב של סופרבוס וקליטת נהגים חדשים". לוח הזמנים החדש מגובש בשיתוף נציגי העירייה וחברי ועדת התחבורה המורכבת מנציגי השכונות בעיר, והוא יפורסם עם כניסתו לתוקף לאחר החג.

לדברי הנהלת סופרבוס, הוספת הנסיעות תקטין את הצפיפות של הנוסעים באוטובוסים ותיתן מענה טוב יותר ללקוחות בשעות בהן כמות הנסיעות לא נותנת מענה לביקושים ולצרכים.

"אנו מצפים כי ציבור הלקוחות ירגיש את השיפור המשמעותי שיחול ברמת השירות של התחבורה הציבורית בעיר. אמצעי הגישה לעיר ודרכי היציאה ממנה יהיו גמישים וזמינים יותר, כמו גם סדר היום של האוכלוסייה המקומית יהיה אף הוא נוח יותר, לנוכח השינויים החיוביים בלוחות הזמנים", אומר אוחנה. לדבריו, המהלך מהווה מהפך של ממש בתפיסת השירות של התחבורה הציבורית הבינעירונית בעיר, והוא מצטרף למהלך דומה של שדרוג משמעותי שננקט לפני כחצי שנה בתחבורה הציבורית העירונית.

המהלך האמור מתגבש בימים אלו בעצה אחת עם משרד התחבורה ובברכתו של ראש העיר הרב יעקב גוטרמן, שברך על החלטת החברה להגדיל את כמות הנסיעות היומיות לעיר וממנה, לתועלת התעסוקה והמסחר בעיר ולטובת האוכלוסייה המקומית.