אאא

בחתונת נכדת הראשון לציון הרב שלמה משה עמאר, ביום שני בלילה, אירעה מבוכה לא פשוטה לאחר שבסיום החתונה נגנבו התיק של בתו של הרב ובו סכום כסף גדול וצ'קים רבים, אותם נתנו משתתפי החתונה.

לידי "כיכר השבת" הגיעו כל פרטי אירוע הגניבה וההשתלשלות של האירועים המביכים:

בסמוך לשעה 23:00 בלילה, החתונה מגיעה לסיומה, ואם הכלה, בתו של הרב עמאר, מתחילה לארוז את המעטפות של המתנות ומכניסה אותם לתיקה האישי.

לרגע קצר, הניחה האמא את התיק על אחד הכיסאות בעזרת הנשים באולם, כשהיא מקפידה להישאר בקשר עין עם התיק ובו כספי המתנות הנאמדים באלפי שקלים.

לרוע המזל, האם איבדה לרגע קצר קשר עין עם התיק, ומיד כשהסתכלה שוב לעבר המקום בו הניחה את התיק, הבחינה בשלוש בנות צעירות שמחטטות בתיק.

הבנות, שמו לב שבעלת השמחה מסתכלת עליהן, ומיד ברחו מהמקום כשבידם רוב המעטפות שהיו בתיק. בתו של הרב עמאר יחד עם אישה נוספת החלו במרדף אחריה שהמשיך אל רחובות שכונת בית וגן בה נערכה החתונה, בניסיון נואש לתפוס את הבנות.

בעל האולם והמאבטחים, שמעו על מקרה הגניבה, והחלו גם הם במרדף אחר שלוש הבנות שגנבו את תכולת התיק, אך לשווא, הבנות נעלמו ולא הצליחו לתפוס אותן.

עוד נודע ל"כיכר השבת" כי ככל הנראה בכניסה לאולם הייתה אישה מבוגרת שסייעה לבנות בגניבה, בכך שדיווחה להם ועדכנה אותם כל העת על המתרחש בכניסה לאולם.

ביתו של הראשון לציון, שבה לאולם וסיפרה לרב עמאר בכאב על הגניבה. הרב הגיב לה כי "צריך להתפלל שלעם ישראל יהיה פרנסה ושלא יזדקקו לגנוב".