מסך הביתחרדיםחדשותמענייןיהדותמוזיקהברנז´האוכל ומתכוניםלמקרה שפספסתם‎MENדיגיטלבית וסטיילמשפחהמשפט בריאותכלכלה חנוך לנועררכבתיירותדעותוידאוצרכנות
חדשות

צפו בראיון

אייכלר: "אני כופר בכפיית המשטר החילוני באמצעות הצבא"

 (צילום: כיכר השבת)

אישור תקנות חוק הגיוס לא מספקות את ח"כ ישראל אייכלר שאומר בראיון ל"כיכר בכנסת" כי קודם כל צריך לבטל את חוק גיוס חובה לכולם ולמנוע מצה"ל להיות כור היתוך של המשטר החילוני • צפו (חדשות)

ישי כהן  |  ב' באב תשעז   25.07.17  15:27

Your browser doesn’t support HTML5 video

אישור תקנות חוק הגיוס בוועדת החוץ והביטחון של הכנסת לא מספקות את ח"כ ישראל אייכלר שאומר בראיון מיוחד ל"כיכר בכנסת" כי קודם כל צריך לבטל את חוק גיוס חובה לכולם ולהפוך את צה"ל לצבא מקצועי ולא לכור היתוך של המשטר החילוני במדינה.

תקנות חוק הגיוס אושרו, תגובה ראשונה שלך...

"אני בעד ביטול חוק גיוס חובה לכולם, זה הפתרון היחיד לפלונטר הבלתי אפשרי שנמצאים בו אזרחי ישראל כאשר הצבא הופך למכשיר של התגוששויות פוליטיות, ראית מה הלך פה מול הציונות הדתית עם השירות המושתף לבנים ובנות, הורסים את הצבא, הורסים את האומה, הורסים את המדינה.

"למען ביטחון ישראל אני בעד ביטול גיוס החובה והפיכת השירות הצבאי לשירות התנדבותי בשכר מלא כמו השירות הרפואי וכמו כל שירותי החירום במדינת ישראל".

ובאשר לתקנות...

"לכן אני לא מתייחס לתקנות כאלו ואחרות שנכתבו ונחתמו באלף פשרות של אנשים מהליכוד שלא רצו להסכים או לא הייתה להם ברירה".

אבל החרדים היו שותפים לתקנות הללו...

"אני לא מדבר על התקנות אני רק משיב לך למה אני לא מדבר על התקנות. אין להם שום סמכות מוסרית לגייס אזרחים לשירות הצבא, שום סמכות. הצבא כמו רפואה, זה צורך חירום, צורך חיוני, שכל מי שמתאים לזה וכל מי שרוצה והצבא רוצה אותו...".

ח"כ ישראל אייכלר בראיון לכתב "כיכר השבת" ישי כהן

התקנות, זה הישג לציבור החרדי? עבדתם על זה חודשים

"כור ההיתוך שנקרא צה"ל, הפיכת הנושא היבטחוני לכור היתוך לעיצוב יהודי חדש שאינו נאמן ואינו חייב בתורה ומצוות הוא דבר שהורס את העם. צבא מעורב ומשותף הורס את המדינה, הורס את הביטחון, ולכן אני חוזר על עמדתי כל הזמן, אני אומר את זה לכולם, רק צבא מקצועי שאנשים מקבלים שכר ומתאימים לזה - זה יהיה פתרון".

ראש ישיבה שקורא לאלימות, להשתמטות או לסירוב פקודה צריך לשלול לו את מעמד הישיבה?

"קודם שישללו את מעמד האוניברסיטאות שראשיהם קוראים לחיילי צה"ל פושעי מלחמה והם פעילים בכל הארגונים הבינלאומיים להחרים את מדינת ישראל וכאשר יסגרו את האוניברסיטאות האלה ויפסיקו להעביר את השבעה מיליארד שקלים בשבילם, תשאל אותי על הישיבות, לפני זה אני לא מדבר על זה".

השתתפת בכל הדיונים בחודש האחרון ועכשיו אתה לא מדבר על זה?

"גם פה לא דיברתי, בוועדה אפילו לפרוטוקול לא דברתי מילה אחת, כי אני כופר בעיקר הזכות של המשטר החילוני לכפות את התרבות החילונית באמצעות הצבא ולהפוך את הצבא לכור היתוך להתנתקות של עם ישראל מתורת ישראל".

תגובות

16
עוד צבוע שנהנה ממנעמי השלטון הציוני
לא מחבב צבועים
שאייכלר ודומיו יעלמו לתוך מערות באגניסטן וינהלו חיים כמו אבותיהם בפולין לפני מאות שנה.הצבוע הזה רוצה להיות חלק מחברה ומדינה מודרנית, להנות ממים בברזים, רפואה מתקדמת, דמוקרטיה שמאפשרת לו לפתוח את הפה וכבישים מפותחים ובמקביל יורק לבאר הזאת תוך שהוא בז לחילונים שעושים לו את העבודה השחורה. ההתעלקות על גבם של האחרים תמיד היתה זרז לשנאתיהודים. המנטליות הפולנית הגלותית במלוא עוזה, חבל שלא למד דבר מהשואה.
15
אדון 1 שונא ציונות
בוזבוז פרפשט.?
ראשית כל אתה שונא עם ישראל

דבר שני הצבא אינו חילוני אתה כזה באמת

בצבא יש נחל חרדי תוכל לשמור אורח חיים חרדי יותר כשר מביתך הטמא עם האייפון שלך

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
אל תדבר שטויות
בעקרון מס1 צדק
צהל זה המקום הכי חילוני בעולם. ש-50% מהדתיים שמגיעים אליו עוזבים את הדת. אין שום מקום אחר בעולם כולל בכל ארצות הגויים שבו 50% מהיהודים הדתיים עוזבים את הדת.

נחל "חרדי" הדבר הכי חרדי בו זה רק השם שלו. מי שעובר שם כבר נשחק ברמה כזו או אחרת והרבה יורדים מהדת. (יש הרבה מחללים שם שבת כשהרב לא נמצא בסביבה). הפיקוד הוא חילוני כך שהמרות היא חילונית. התרבות הערכים המורשת והחוקים הם חילונים. ומי שהולך לשם והוא היה שומר תורה ומצוות עובר על פסקי כל רבני גדולי ישראל.

צהל זה המקום הכי מסוכן לשומר תורה ומצוות. זה לא הצבא של דוד המלך שהכל התנהל על פי התורה וכל חוקי הצבא של דוד המלך היו חוקי התורה ואוי למי שהיה עובר שם על חוקי התורה.

בקיצור הליכה לצבא כור ההיתוך החילוני בימינו היא עבירה שתגרור אחריה הרבה עברות.
14
אייכלר גזען כמו היטלר יש.ו
ימח שמכם אמן
שניהם שונאים יהודי

היטלר שונא כל יהודי

אייכלר שונא רק פרנקים

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
13
יש לו את זה!!!!!!!!!!!!!!
אני
איייכלר אתה חזק אתה!!!!!!!!!!!!! יפה דיברת כל הכבוד!!!

למד את חברך הליטאים איך עושים את זה....

הם טובים הבעלזים....
12
אילו היה כופר רק בציונים, דיינו.
דן סגל
אלא שכופר בתורת משה מסיני, ומאמין רק בתורה שכתב האדמו"ר שלו.
הצג את כל התגובות
11
אתה באמת כופר!
החייל
(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
10
אייכלר חזק!!!!
יענקע
זה מנהיג

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
9
מבחנתו שרק הפרענקים ילכו
צבא
והם ישבו ויקשקשו וידפקו את הספרדים.
8
פשש אייכלר חכםם!!!
נתי
7
סוף סוף דברי אמת
יהודי נאמן
הלואי ותשמע דעתך. זאת המטרה האמיתית של הצבא הציוני. וכעת המצב הוא גזירת שמד ממש
6
צודק אין לציונים זכות לגייס אף אחד בכפיה
יןס
לצבא שלהם צריך להקים מפלגה שתלחם עבור זה

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
5
אני מציע שלטון של בעלז
יוסי
אייכלר תמיד היה בעד להרוס ולא לבנות חוץ מבעלז אז אולי

הצבא ה"מקצועי" יבוא מבעלז או שהוא ייבא כמה שחורים כמו במכבי תל אביב?

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
4
אייכלר שים לב מי חבריך: כנס
דודי
יום עצוב, צריך לבצע קריעה בבגדים שחכי''ם חרדים מצביעים בעד חוק שמוריד ושולל בן ישיבה ששומע בקול רבותיו, זו בושה וחרפה, גסות רוח ועזות ליטאית
3
שירות צבאי הינו זכות ולא כפיה ...
חייל
לבלרי הכת לא ילמדו אותנו את עיקרי תורת ישראל
עולם הפוך
ממש
אולי זה זכות בשביל חילונים שגדלו בנכות רוחנית אבל לשומרי תורה ומצוות אסור ללכת לכור היתוך חילוני לאבד את נשמתם היהודית וחיי הנצח שלהם בצבא שמתנהל הפוך מדרך התורה עם חוקים חילונים וערכים חילונים ותרבות חילונית ומורשת חילונית ופיקוד חילוני ורמטכל חילוני ושר ביטחון חילוני ואגף חינוך חילוני קיצוני ופקודות חילוניות ושפה חילונית מלוכלכת והוראות פתיחה באש הפוכות מדיני התורה עם פרקליטות צבאית חילונית שאוכפת את כל מה שהפוך לתורה. {50% מהדתיים שמגיעים לצבא נהפכים חילונים ו-80% מאלה שמגיעים לקצונה נהפכים לחילונים}
2
תגובה
מאזין
כל הכבוד לרב אייכלר המשך בדרכך זו והבא את משיח צידקנו

אין עליך יחיד בדורו שלא מסכים לשום פשרה

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
1
הבעיה שלכם שאתם משדרים חולשה
שונא ציונות
תלמדו קצת מהערבים שהיה להם את גזירת המגנומטר, תוך כמה ימים ביביהו העיף את זה וזה רק. כי שהערבים יודעים להתעקש ולעמוד על שלהם בלי להתפשר אפילו שסך הכל מדובר על מגנומטר, אבל עליכם הח"כים החרדים, הציונים עושים לכם בית ספר ומשתלטים עליכם , עושים לכם מכסות ותקנות ומציקים לכם בלי סוף, וזה רק בגלל שאתם משתפים איתם פעולה, למשל מה זה צריך להיות הטמטום הזה שהשתתפתם בוועדת שקד לגיוס בני ישיבות? ונכנסתם איתם למשא ומתן על מספרים של מ

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
תמימות או חלילה טיפשות ?
א
הערבים נשענים על אנטישיות עולמית שתעמוד לצידם בכל מקרה ללא קשר לתוכן. רה"מ לא מפחד מערבים אלא מדלגיטימציה בינל"א שתביא לפעולות טרור נגד יהודים בעולם בכל מקום.

החרדים לעומת זאת נמצאם במקום הפוך.

אולי יעניין אותך גם:

עוד בחדשות