מסך הביתחרדיםחדשותמענייןיהדותמוזיקהברנז´האוכל ומתכוניםלמקרה שפספסתם‎MENדיגיטלבית וסטיילמשפחהמשפט בריאותכלכלה חנוך לנועררכבתיירותדעותוידאוצרכנות
חדשות

נסראללה אחרי ההכרזה

"טראמפ השפיל מיליארד וחצי מוסלמים; לצאת להפגין"

נאומו של נסראללה (צילומים: מתוך טוויטר)

כוחות הביטחון נערכים בדריכות שיא לקראת "תפילות יום השישי" של המוסלמים בהר הבית וברחבי יו"ש. היום הלהיט חסן נסראללה את הרוחות, בנאום מסית מלבנון (העולם הערבי)

אלי רוטמן  |  י"ט בכסלו תשעח   07.12.17  22:44

Your browser doesn’t support HTML5 video

בעקבות החלטת טראמפ להכיר בירושלים כבירת ישראל, אמר הערב (חמישי) מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה בנאום מסית: "אנחנו מרגישים שאנחנו עומדים מול הצהרת בלפור 2", כשהוא מאיץ בערבים לצאת לאינתיפאדה נוספת נגד ישראל.

"שמענו פרשנים בישראל שחלקם מקורבים לראש הממשלה", הוסיף נסראללה, "שאמרו במלוא החוצפה כי לא יהיו תגובות והשלכות להחלטה - משום שמדינות ערב והמדינות האיסלאמיות עסוקות בעניינים הפנימיים שלהם ולא יעשו כלום. מה שעומד ביסוד ההחלטה שתואמה בין ישראל לארצות הברית הוא העניין הזה. אנחנו עומדים בפני ממשל אמריקני שרוצה שהעולם יכבד הסכמים בינלאומיים בזמן שהוא לא עושה זאת".

נסראללה קרא לקיום הפגנות נגד ההחלטה ברחבי העולם: "ההחלטה מהווה עלבון ופוגעת ברגשותיהם של מאות מיליוני ערבים ומוסלמים. אנחנו עומדים מול אדם וממשל שלא מעניין אותם הכבוד, הרגשות והערכים של מיליארדים. אנחנו עומדים בפני עושק היסטורי של המקומות הקדושים של אומה. נדרשת כל מחאה, גינוי, הזדהות וגילוי התנגדות - הממשל האמריקני צריך לשמוע את זה". הוא קרא לאינתפאדה חדשה נגד ישראל כ"תגובה החשובה והגדולה ביותר".

הטרוריסט הבכיר הוסיף: "האויב הישראלי ומנהיגיו לא מכבדים החלטות בינלאומית, זה מוכח. הם לא מכבדים הסכמים בינלאומיים, אפילו הסכמים שהם חתמו עליהם. לא מעניין אותם מה שאומרות מדינות ערב, מדינות איסלאמיות, מדינות אירופה, רוסיה, סין, קנדה ואמריקה הלטינית. מה שמעניין את היישות הזו זה ארצות הברית".

נסראללה, הערב

לדבריו, "במשך עשורים ממשלות ישראל לדורותיהן ניסו לייהד את ירושלים ולהפקיע אותה בכל ההיבטים. המחסום האמריקני הטקטי נפל אתמול במכה מוחצת. כעת לא עומד בפני ממשלת האויב וחבורתו שום מחסום. זה מכניס אותנו לסוגיית הסכנות: מה יהיה גורלם של תושבי מזרח ירושלים אחרי ההחלטה האמריקנית? הם יגורשו? ייכפה עליהם לשאת תעודת זהות ישראלית? מה יהיה גורל נכסי הפלסטינים בירושלים? הם יופקעו? יושמדו?".

"אנו נהיה עדים לבנייה ישראלית ללא מעצורים, ירושלים עשויה להתרחב לשטח הגדה המערבית" המשיך נסראללה. "מה יעלה בגורל הנכסים האיסלאמיים והנוצריים ובראשם מסגד אל-אקצא, ובגורל הסוגיה הפלסטינית בכללותה? ירושלים היא מהותה של הסוגיה, כאשר ירושלים מושמטת - מה נותר? טראמפ אומר שאין למעשה סוגיה פלסטינית, אלא יש אנשים פלסטינים. אם ארצות הברית העזה לגעת בדבר היקר ביותר לערבים ולמוסלמים, מה יעלה בגורלות הגדה המערבית, הגולן, חוות שבעא?".

מסגד אל אקצא שעל הר הבית, בשידורי 'אל מנאר' מבית חיזבאללה, הערב

הוא אף קבע כי על כל מדינות ערב לזמן את השגרירים האמריקנים ולמחות באופן רשמי על ההחלטה. "יש לנתק את היחסים עם ישראל ולהפסיק את כל צעדי הנורמליזציה עם ישראל במדינות ערב".

בישראל, המשטרה, צה"ל והשב"כ בהיערכות שיא לקראת "תפילות יום השישי" של אלפי המוסלמים מחר בצהרים, שצפויות להיות המוניות במיוחד ולהתפתח להפרות סדר קשות בהרבה מכפי שנראו היום, בהן נפצעו שישה מהפורעים.

תגובות

16
חסן נסראלה
יוני
עוד קרוב היום שהמוסד יביא אותך לארץ אתה תשב פה אצלנו תחת סוגר ובריח ואני בטוח שיטפלו בך בצורה מדהימה רק תדע שילדים לא יהיו לך יותר
15
יאלה נמאסתם מוסלמים לכו לחפש לכם מדינה
שפלה
(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
14
בגלל השפלת המוסלמים עליהם להתנגד לכיסויים
שופלי
(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
13
סוף סוף השפיעו את המוסלמים אולי כדאי שתשארו
שופל
(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
12
זה לא מוזר שאלה אותם טיעונים ששומעים מה0מאל?
ANTI PC
אם נחליף את השם נסטרלללה בגלאון או זנדברג או כל אחד מהמחנה ההזוי הזה כאילו ישבו אנשים מהמחנה ההזוי עם המחבלים וכתבו את הנאומים האלה ביחד. אז אולי הגיע הזמן להתייחס למחנה הזה כמו שמתייחסים להכיזבלה ולחמאס וכיו"ב? כאויבים לכל דבר ועניין ואפילו גרועים מהמוסלמים עם הת"ז הכחולות כי הם עוד מנסים להתהדר בזה שהם יהודים.

עכשיו ניסיון נסו לקרוא שוב את הכתבה אבל במקום נסטרלללה או שם של מחבל אחר שימו את השם של גלאון, זנדברג, סתם שפיר, ואפילו "פרשני חדשות" ארד ניר, אמנון חרטטוביץ' וכיו"ב ותראו שאין הבדל בהשקפת העולם ובפרוש (ההזוי) של המציאות. ושוב מוכיח את האמרה "0מאל זו לא השקפת עולם זו מחלה שרק מעטים נרפאים ממנה"

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
הצג את כל התגובות
11
כלב נובח לא נושך
א
השטן יודע שקיצו קרב אז הוא צורח בשארית כוחו

גאולה קרובה לבוא
10
הצבוע הזה טבח וגירש מליוני מוסלמים סונים בסוריה
יוסי
הרס את בתיהם , אנס את נשותיהם.

ובישראל ובירושלים המוסלמים חיים בשלום וביטחון

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
9
נסראללה כמו היטלר
דוד
לא סתם אמר נסיך סעודי על נשיא איראן שהוא היטלר גם נסראללה היטלר איך הוא משלב את ההמון לרצוח יהודים

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
8
מותר
אייזיק
להרוג לבצע כל פשע שבעולם מוסלמי נגד מוסלמי

אנשים נשים וטף

אבל אסור להעליב

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
7
לרסס אותם כמו גוקים
נ.ו
צריכים להביא מיכליות עם שמן שחור מהמוסכים ולרסס את המתפרעים עם זרנוקים . ניראה מי יצליח להפגין ולהתפרע כשהוא מטונף בשמן מסריח עוד יותר ממנו.
6
מאוד מזכיר את המטיפים אצלינו
אחד
5
שנייה 05
מה הולך פה ?
מה הוא אומר משיח ???
4
שימות כבר
...
3
זה נשמע כאילו הוא בוכה
עפ
שילך כפרה על עם ישראל

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
2
ממש
james
"קבלת עול מלכות שמים "
1
ליברמן עושה עבודה מצוינת כשר ביטחון
.

אולי יעניין אותך גם:

עוד בחדשות