מסך הביתחרדיםחדשותמענייןיהדותמוזיקהברנז´האוכל ומתכוניםלמקרה שפספסתם‎MENדיגיטלבית וסטיילמשפחהמשפט בריאותכלכלה חנוך לנועררכבתיירותדעותוידאוצרכנות
חדשות

כנופיית גנבים

תיעוד מצולם: כך פעלה חוליית גנבי הסחורה

 (צילום: דוברות המשטרה)

המשטרה סיימה את חקירתם של חברי כנופיית גנבים שפעלה ברחבי הארץ וגנבה סחורה מחנויות בשווי מאות אלפי שקלים. כתב אישום הוגש נגדם עם 49 סעיפי אישום (חדשות משטרה)

דניאל הרץ  |  ח' בטבת תשעח   26.12.17  14:47

Your browser doesn’t support HTML5 video

צוות חקירות תחנתי מיוחד של משטרת ישראל סיים את חקירתם של שלושה חשודים בני 38, 43 ו-41, תושבי אשדוד, בחשד שגנבו בעשרות מקרים סחורה מחנויות שונות ברחבי הארץ, מהדרום ועד לצפון, בשווי של מאות אלפי שקלים.

תחילתה של החקירה המורכבת, בדיווח שהתקבל בראשית החודש במשטרת ישראל, על חשוד שנתפס במתחם קניות בקרית עקרון כשברשותו סחורה החשודה כגנובה מחנויות במתחם.

עם התקדמות חקירת החשוד, חשפו חוקרי משטרת ישראל התארגנות שיטתית לגניבה סדרתית של סחורות ומוצרים ברחבי הארץ. חוקרי משטרת ישראל עצרו שני חשודים נוספים (43,38) שעלי פי החשד ביצעו יחד עם החשוד הראשון את סדרת הגניבות.

לאחר שהתברר כי מדובר בכנופיה שפעלה בעשרות מקרים במקומות שונים ברחבי הארץ, הוחלט בפיקוד המרחב והתחנה על הקמת צוות חקירה מיוחד שהחל לרכז את תיקי חקירה. הצוות אסף עדויות וראיות ממקומות שונים ברחבי הארץ, של אירועי גניבה בהם על פי החשד היו מעורבים השלושה.

עם סיום החקירה, הגישה אתמול התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינם הכולל 49 סעיפי אישום ומתאר עשרות מקרים בהם גנבו השלושה סחורה מחנויות שונות במקומות שונים ברחבי הארץ.

על פי כתב האישום, באחד המקרים בראשית החודש, הגיעו שניים מהנאשמים לחנות ספורט במתחם קניות בילו סנטר בקרית עקרון וגנבו מהחנות בגדים בשווי כולל של כ- 10,000 ₪.

במקרה אחר שהתרחש בחנות לממכר טלפונים סלולריים בקניון במעלה אדומים, ניגש אחד הנאשמים אל המוכר וביקש ממנו שיפתח עבורו את ארון הזכוכית בו נשמרים מכשירי הטלפון הסלולרי. בזמן שנאשם אחר ניגש אל המוכר והחל לשוחח עמו, החל חברו להוציא מכשירי טלפון חכמים מהארון ולהניח אותם על השולחן מאחורי גבו של המוכר. כשדעתו של המוכר הוסחה, נכנס הנאשם השלישי וגנב את מכשירי הטלפון.

במקרה נוסף המתואר בכתב האישום, הגיעו שניים מהנאשמים לחנות תכשיטים בחולון, בעוד אחד הנאשמים הסיח את דעתה של המוכרת, פתח חברו את אחת ממגירות התכשיטים וגנב ממנה צמידי יהלומים בשווי אלפי שקלים.

שלושת החשודים נעצרו בראשית החודש ומעצרם הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשל"צ.

כאמור, אתמול הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינם ובקשה לעצרם עד לתום ההליכים בגין גניבה, ניסיון גניבה, קשירת קשר לעשות עוון, ובנוסף לאחד מהנאשמים גם בגין תקיפה סתם וקשירת קשר לעשות פשע.

תגובות

1
לזה אני מתכוון ההבדל בין יהודים וערבים כבר במשפט הראשון נכתב תושבי אשדוד(יהודים)
ANTI PC
מצפה שתתחילו לדווח כך גם על ערבים/מוסלמים. בקשר למיקרה הייתי מאחל שיענשו כמו ערבים אך זה היה אומר שישתחררו בלי או עם עונש קטן אבל בכל זואת מאחל שיקבלו עונש חמור ואם אפשר להוסיף אז ביותר. ואם ויצא והיה שופט רחמן שיעניש אותם קלות מאחל לו שיחזור הבייתה וימצא ש"ניקו" לו את כל הבית. עד מתי רשעים יעלוזו ושופטים ירחמו והציבור יסבלו? משהו בסדר הזה חייב להשתנות!

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)

אולי יעניין אותך גם:

עוד בחדשות