מסך הביתחרדיםחדשותמענייןיהדותמוזיקהברנז´האוכל ומתכוניםלמקרה שפספסתם‎MENדיגיטלבית וסטיילמשפחהמשפט בריאותכלכלה חנוך לנועררכבתיירותדעותוידאוצרכנות
חדשות

גרם לחבלות

שדד סלולר באמצעות רכב וגרר את הנשדד

אילוסטרציה (צילום: שאטרסטוק)

הצהרת תובע תוגש כנגד חשוד בשוד מכשיר נייד באמצעות רכבו וסיכון חיי אדם כשהוא גורר את הנשדד באמצעות רכבו על הקרקע וגורם לו לחבלות בכל גופו (חדשות משטרה)

דניאל הרץ  |  ט' בטבת תשעח   27.12.17  11:29

בסוף השבוע התקבלו במוקד 100 של המשטרה מספר דיווחים אודות רכב הנוסע בפראות באזור מרכז ירושלים, כשבחלון הרכב ככל הנראה אוחז אדם הנגרר לצדו לאורך הכביש.

שוטרים שהוזעקו למקום, הגיעו במהירות תוך זמן קצר ואיתרו אדם השרוע לצד הכביש המקבל טיפול רפואי במקום בגין חבלות שנגרמו לו ככל הנראה ממה שאירע ומנפילתו על הכביש.

החוקרים שפתחו מיד בחקירה מאומצת, ביצעו מספר פעולות חקירה ראשוניות תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים שהביאו תוך זמן קצר לאיתור זהות החשוד (שנות ה-20, מזרח י-ם), למעצרו תוך פחות מיממה והבאתו לחקירה בתחנת מוריה.

מהחקירה עלה, כי עת שהתהלך הקרבן ברחוב, הבחין ברכב העומד בצד הכביש ובו אדם הקורא לו, כשהתקרב אל הרכב, ביקש ממנו הנהג לבצע שיחת טלפון ממכשירו הנייד, ועת שרוכן הקרבן אל תוך הרכב דרך החלון, על פי החשד חטף החשוד שנהג ברכב את מכשירו הנייד והחל להימלט עם הרכב, בעוד שהקרבן אוחז בחלון הרכב. לאחר כמה עשרות מטרים השתחררה אחיזתו של הקורבן והוא נפל אל הכביש.

מעצרו הוארך, והיום תוגש כנגד החשוד הצהרת תובע בגין סיכון חיי אדם ושוד בפני בית המשפט, במסגרתו תתבקש הארכת מעצרו עד להגשת כתב האישום כנגדו בימים הקרובים.

תגובות

3
משטרת ישראל
פי אם
השוטרים עושים את העבודה !!!

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
2
ערבי מסריח
מאיר
(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
1
מדוע אי אפשר לכתוב ערבי בהתחלה? בדיוק כמו שמדובר ביהודי??
ANTI PC
והצבעתי על זה מספר פעמים. האם זו הטיית מערכת? מהי הסיבה שזה חוזר על עצמו כל הזמן? כשמדובר ביהודי זה כתוב בכותרת או במשפט הפתיחה ואילו כשמדובר בערבי זה מתחבא בין השורות אם בכלל??

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)

אולי יעניין אותך גם:

עוד בחדשות