מסך הביתחרדיםחדשותמענייןיהדותמוזיקהברנז´האוכל ומתכוניםלמקרה שפספסתם‎MENדיגיטלבית וסטיילמשפחהמשפט בריאותכלכלה חנוך לנועררכבתיירותדעותוידאוצרכנות
חדשות

מקורבו של נתניהו על כחלון: "הפחדן מאולגה"

כחלון ואשל (צילום: הדס פרוש, פלאש90, אלכס קולומויסקי ynet)

הודעות וואטסאפ של נתן אשל, הנחשב לאחד ממקורביו הגדולים של בנימין נתניהו, הודלפו לתקשורת ובהן הוא תקף בחריפות את כחלון. אשל בתגובה: השר כחלון שר מצוין (בארץ)

דניאל הרץ  |  י"ג בטבת תשעח   31.12.17  10:32

ערוצי הטלוויזיה פרסמו אמש (מוצאי שבת) הודעות וואטסאפ של נתן אשל, מקורבו של ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש הסגל לשעבר בלשכתו, נגד שר האוצר משה כחלון והתנהלותו מול המחאה נגד נתניהו.

באחת ההודעות נכתב: "אם כחלון לא מסוגל לעמוד מול הפגנות של אנשי שמאל שרוצים להפיל את נתניהו, איך יהיה מסוגל להנהיג? הפחדן מאולגה".

אשל הזכיר בהודעות גם את דברי השר כחלון בריאיון לאולפן ynet מיולי אשתקד, שלפיהם לא יתמודד בבחירות אם מחירי הדירות לא יירדו: "המחירים רק עולים", עקץ אשל את כחלון.

בתגובה לפרסומים מסר אשל הודעה הפוכה לחלוטין ואמר כי "השר כחלון שר מצוין ואני מקווה שיעשה זאת עוד הרבה שנים במסגרת הליכוד, שם מעוניינים בו".

מלשכת ראש הממשלה נתניהו נמסר כי "הדברים שמיוחסים לנתן אשל, בין אם נאמרו או לא נאמרו, מנוגדים לדעתו של ראש הממשלה נתניהו, שעובד בשיתוף פעולה מלא ומתוך הערכה הדדית עם שר האוצר כחלון, כדי להעביר תקציב ולהמשיך לפעול יחד לטובת אזרחי ישראל עד הבחירות בנובמבר 2019".

תגובות

4
כחלון לא ראוי להתייחסות
דניאל
בדפוס ההצבעות שלו בפועל יש כאן ח"כ ליכוד ממוצע שמצביע רק לפי טובתו ולא לפי טובת המדינה

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)
3
עוד פעם?
דויד
קודם שולח בטעות מייל חשאי ליושבת ראש האופוזיציה ועכשיו הוא מדליף הודעות כאלו?

למה שפשוט לא יישלח את כל החומרים המסווגים מהשבכ לחמאס וזהו.
2
לתמוך בשחיתות ופחיתות. באמת פחדנות.
אאגרייהו זילי.
אאגרייהו זילי. ופשוט.
1
לכן אתה מדבר כך
אתה יותר פחדן
אבל הוא שר האוצר ואתה לא

(נשלח באמצעות כיכר השבת בסלולרי)

אולי יעניין אותך גם:

עוד בחדשות